Skip to main content

Topic: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH (Read 5742 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #15
kako nisi to rekao za koaksijalca kada 4ch još nisi ni kupio, to je tek u planu?
a rekao si da ovo traži 100% konc i da je fora kada se navikneš.
dakle, nisi se mogao naviknuti na nešto što nemaš, samo na ovog 3ch performera i onog 2ch picooz.

no nebitno, svatko jasno ima svoje favorite.  :)
moraš još dosta vježbati jer 'pravi' helić traži puno više koncentracije za let od ova dva modela kaj imaš sada.
o gasseru da i ne pričam, jer je to onda i komad modela, pa je i sigurnost ugrožena ako ne znaš točno što radiš.


niko mi ne odgovori sto sam gore pitao za bateriju koja je tj kolko V??

izmjeri multimetrom koliko V ima kada ju napuniš, i koliko je teška.
pa se može dalje raspravljati.

ili pogledaj u manual od Performera, moralo bi pisati u opisu  :-\

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #16
letio sam nekoliko puta sa 4ch i znam da je teze 20 puta od koaksijalca al se navikavam.
mozda ti volis avione ili multirotore ali ja sam na helikopterima :D
gasser je tek u planu za otprilike godinu dok se prvo 4CH navoza i da se vrati osjecaj za njega

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #17
Nije mi jasno zasto svi toliko pricate o benzincima, pa elektrasi danas imaju bolje performanse od benzinaca i skoro jednake kao na nitro, čišći su i pouzdaniji, jedino sto imaju manju autonomiju, a i to ce se kroz koju godinu nadam se izjednacit.
Pogledajte samo najbolje helije- Henseleit TDR, Maxi Joker, Mikado Logo 600- sva tri mogu samo na struju na zadnjim izvedbama
 Avant Aurora, Kasama Srimok- mozes birat izmedu nitra i batki..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #18
a et nekako mi je ljepse na gasni nego ovak svidja mi se vise gasni iako su na batke ih stigli vec

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #19
jesma dobro snimo helic tvoj nedime uzivio se ko pravi kamerman  :D :D ;D

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #20
"Struji struja u mojim venama..."

ma uživaj u čistoći i jednostavnosti struje, benzinac, nitro, ostavi za kraj, to je zadnja stepenica.
Uzmi jednog 450 6ch pa izleti se s njim prvo, osim ako imaš brdo love pa nije bed razbiti benzinca.

 

Odg: Da predstavim svoju pilu :D i da se leti u Sarajevu,BiH

Reply #21
ma bgm jeste bed ako ga razjebem aa i da imam para o5 bi polako aa ne odma na benzinca pa ih 20 polomit...ne ide to tako  ;)