Skip to main content

Topic: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012 (Read 34748 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #75
Dakle došlo je vrijeme odluke.

Prije polaska iz Zagreba moram znati:

Tko je službeno organizator,
koji je kontakt broj organizatora,
dali je skup prijavljen ili će me ntko ganjati kao učesnika ilegalnog skupa,
postoji li kakvo pravilo kako se ponašati na skupu,
postoje li kakva ograničenja u letu
dali je aktivnost usaglašena s ostalim korisnicima tog prostora.
što se očekuje od mene kao učesnika skupa.
mogu li samnom doći i članovi obitelji koji nisu letači
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #76
Da.To se trebalo prijaviti kao okupljanje.S tim da nisam siguran ali mislim da po zakonu postoji broj sudionika koji se ne bi trebao prijeci.U svakom slucaju to je okupljanje a sutra cemo vidjeti koliko ce nas doci pa i mozemo tada nazvati da nas je vise i da bi to prijavili da ne dode do komplikacija.Dosta ih je odustalo zbog svakakvih razloga tako da se jos ne zna koliko ce nas biti.
Rijecki klub ce nam ustupiti mjesto na letjelistu i u to ne sumnjam a za pravila,naravno da su ista kao i u drugim klubovima.Reci ce se di se moze letiti i kada i naravno ne iznad glava i u ljude i vec se zna a za clanove obitelji,zasto ne pa veliki je Grobnik i ako nisu ljubitelji kao mi malo se prosetaju ili zabavljaju na njima drag nacin po tom prostranstvu.
Ne vjerujem da ce nas itko ganjati i to pogotovo ako radimo sve po propisu.Kazem opet da mozemo vidjeti koliko ce nas biti sutra pa to mozemo prijaviti kao neocekivano okupljanje pa cisto da prijavimo.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #77
BTW  dali netko tko bi sutra dolazio na Grobnik ima viska folije boje Pipera J3 ona narancasta ako bi mi proda nekih 35cm sa 50cm,stvarno mi treba.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #78
ovako ja sam postavio temu za okupljanje modelara pa sam onda i ja neki organizator premda se sa tim ne smatram,pozvao sam ekipu ako bi dosli i eto ima ih koji bi rado dosli pa zasto ne
ja sam zvao kontrolora na grobniku i pitao ga da li bi se mogli mi nac i malo letjeti svoje napravice i on je rekao da nije problem ako sta slucajno iskrsne da ce nas obavjestit
nisam znao da sad trebaju neke dozvole da bi se mi druzili pa nismo valjda teroristi
ako bude setaca normalno da se nece letiti iznad glava a i upozorit cemo ljude da se maknu
znaci ovo je jedno okupljanje kao sto se ekipa zna skupit po zagrebu i ostalim gradovima i malo letuckat i pricat
Ovo nije nikakav aeromiting ili nesto tome slicno nego cisto okupljanje nas modelara
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #79
Da.Znaci imamo sve.Letjeliste i dozvolu od kontrole.Ipak kazem,vjerujem da nas nece biti vise od 20tak.Kod nas u Puli nas zna ponekad biti skoro 2Otak.
Ma vidjet cemo sutra.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #80
Da.Znaci imamo sve.Letjeliste i dozvolu od kontrole.Ipak kazem,vjerujem da nas nece biti vise od 20tak.Kod nas u Puli nas zna ponekad biti skoro 2Otak.
Ma vidjet cemo sutra.
ma upravo tako..pitao sam,rekao je da nema problema i sta nam drugo treba..pa jos najbolje da se ne mozemo nac i malo druzit
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #81
Evo sad Nova TV kaze o prognozi,sutra blaga do umjerena bura a Meteo info za vjetar kaze od oko 10-16h vjetar 1m/s.Kome vjerovati.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #82
Evo sad Nova TV kaze o prognozi,sutra blaga do umjerena bura a Meteo info za vjetar kaze od oko 10-16h vjetar 1m/s.Kome vjerovati.
a svi drukcije govore ko ce im znat
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #83
Ja cu se osloniti na svoju intuiciju.Danas sam prije zalaska sunca kada sam bio na nasem letjelistu pogledao prema Ucki koja se jasno vidi sa naseg letjelista i vidio da je zrak ne toliko bistar u tom a i svim smjerovima prema kopnu kao da je blaga sparina u zraku.Smatram da se bura bar u tom momentu stisavala jer bura sve ocisti i vidljivost je maksimalna a sada to nije bio slucaj a i vjetar je tada puhao samo 1-2m/s.To je za mene zeleno svjetlo za polazak.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #84
kolege želim vam dobro druženje, ja nažalost zbog teške bolesti dva člana obitelji ne mogu doći ovaj put al bit će prilike, dobro se zabavite-nemojte me iznevjerit :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

 

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #85
evo malo izvjestaja  :)
okupljanje je bilo super,lijepo smo se popricali,podruzili,ekipa se naletila i sto je najbitnije da smo se malo upoznali  ;)
hvala vam ekipo iz Zagreba sto ste dosli

evo malo slicica  :)

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #86
jos malo
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #87
Još malo.Momak sa E.Star-om je najmlađi učesnik današnjeg letenja.

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #88
Evo mi sretno stigli doma, bilo je super, dečki super ste ekipa, leti se kak se spada, vrijeme nas je poslužilo, nismo previše toga potrgali  :D, pozdrav svima i nadam se da se uskoro vidimo na nekom sl. druženju ;)
MAK Zapad

Odg: okupljanje modelara-Rijeka 15.01.2012

Reply #89
Evo mi sretno stigli doma, bilo je super, dečki super ste ekipa, leti se kak se spada, vrijeme nas je poslužilo, nismo previše toga potrgali  :D, pozdrav svima i nadam se da se uskoro vidimo na nekom sl. druženju ;)
sljedeci put cemo zajedno prdit svojim modelima  ;D
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote