Skip to main content

Topic: Još jedan 550 V2 3GX u gradu! (Read 16472 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #31
Evo,stigli i posljednji djelići;Tarot xyz gyro i anti-spark kabel sa Infinity-a. :P

jazavac Sorry,ne znam gdje su mi one bijele i ginekološke rukavice. ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #32
Evo još par slika napretka!
Skoro sve je složeno kaj se tiće mehanike pa sada provlačim kablove da to izgleda najbolje što je moguće.
Jedino što mi prijemnik mora biti bočno radi prekratkih žica do žirača,a neda mi se lemiti nove kako bi ga stavio ispod repnog servača.

Ono što mi je malo nelijepo je to što su linkovi sa servača do swasha na koso,sva tri podjednako,a stavio sam na distancu kako piše u manualu.Da bi bilo onak pod 90,trebale bi poluge servača biti dosta dulje.Hm...

Ajmo dalje! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian


Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #34
Da,ali u kiti nisam dobio te poluge! ;D

Budem ih naručio,ali onda udaljenost od centra servoa do linka neće biti po papirima,piše 14 mm...Nema veze?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #35
Strana 8 manuala.
13mm poluga se odnosi samo na repni servo DS 620 (za DS650 bi poluga trebala biti jos manja).
Dolje desno imas u krugu detalj serva ciklike.
Lijevo od kruga u kvadratu kaze za FBL koristis unutrasnju rupu A.
Mozes uzet originalne poluge prema ovom P/N sto sam ti napisao ili sa QuickUK metalne.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #36
Hvala Davore!

Budem sad naručio pa promijenio kad stigne.
To sam snimio pa mi nije bilo jasno po kojem naputku da radim pa sam išao prema mjerama u manualu od Tarota xyz.
A zašto za repni servo DS 650,kojeg imam, manji razmak?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #37
jesi vidio ovo:
http://www.infinity-hobby.com/main/product_info.php?products_id=7852&cPath=152_254

Za 650 sam na svom helicu smanjio polugu jer nisam mogao podici gain a da mi ne pocne lovit rep.
Duzina poluge djeluje isto kao i gain, veca poluga=veci gain ali samo ako servo ima dovoljno momenta (a 650 ima).

Kad skratis polugu moras ponovo podesiti krajnje polozaje (ako ne mozes pokriti cijeli hod slidera sa hodom servoa znaci da si polugu previse smanjio).
Ovo lovljenje repa moze imati veze i sa  vibracijama, zracnosti u mehanici veze repni servo - repne lopatice, jos radim na tome.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #38
Ok.Tnx!
Vidio,ali na kraju nisam uzeo,ni sam ne znam zašto,nije skupo,a moglo bi biti korisno.Razmišljam o xyz programatoru...
Evo još par slikica ožičenja.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #39
mene ovaj frame podsjeca na peglicu  ;D ;D

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #40
razmisli i o tome kako da antenu od prijemnika makneš sa te karbon štangice, idealno bi bilo ju staviti na nosače skija od nosa prema repu, izbjegavati ESC vodove za motor i bilo kakvo uplitanje oko metalnih i karbonskih dijelova. Iz pomenutih razloga sam i sam prešao na 2.4 Ghz
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #41
Ja sam presao na 2.4GHz i fiberglas frejmove.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #42
Pa jesam na 2,4 GHz! ;D
Tako imam antenu i na 450-tici pa nije bilo problema.Hm,jedino kaj su šipkice plastične,ali zašto bi smetalo?
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #43
t-rexić spremani čeka se prvi lijepi dan da ga proluftamo!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Još jedan 550 V2 3GX u gradu!

Reply #44
Pa evo i lijepog dana!!!
Skupila se poveća ekipa pored jezerceta južno od King Cross-a,a pored zaobilaznice.
Evo par slikica:
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian