Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032867 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3855
Pregovori su u tijeku, nakon toga cekam sponzore kada se vidi finalni rezultat montaze 8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3856
Ja sam počeo da gomilam sirove materijale i sada sam skužio da dok sklopim neki video, sve sirovog odmah u smeće (osim kreševa jer pravim ultimate crash kolekciju...  :D :D :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3857
Ja isto sve sirovo bacam. I pokusavam sve odmah montirat jer ako ostavim skupi mi se i onda se nemogu iskopat...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3858
40 giga sirovine cuvam   ;D ima tu pun k kresheva :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3859
Stari moj ti imas materijala za 5 minuta vrhunskih kreševa...  :D :D :D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3860
Samo ti cuvaj... Na kraju ces bacit ili ce ti riknut hard. Jedino sto ima smisla je montirat i smontirano cuvat na dvije lokacije.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3861
Na poslu cuvam... Ima se mjesta ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3862
Ajde to kuzim... :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3864
Eto probao novi firmware i Acro+ mod. Quad leti lošije nego jučer (pretpostavljam da se PIDovi nisu prenijeli sa starog firmwarea a ocekivao sam da oce :D)


Uglavnom Acro+ je sulud...prvi pokušaj rolla je završio duplim rollom, trebalo mi je da se naviknem. Mod na punom sticku ugasi gyroe tj. ignorira njihove podatke i vrti airframe koliko je maximalno fizicki moguce (rasarafilo mi se pola sarafa na frejmu).


Šećer na kraju: zaletio se maksimalnom brzinom i radi divljanja quada nisam uspio isfurati zavoj prije drveta...užasno sam ga ubio u drvo prepao sam se samog zvuka udarca hahaha :D :D :D Sva četiri propa su riješena a više se nema pa ovim putem pozivam sve koji imaju viška za prodati ili posuditi dok meni ne dođu novi. Letiti se mora.


5040 :D

 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3866
Upravo sam stigao kuci a na stolu propovi. Stigli sa HK za 10 dana, skoro pa rekord! :)


Hvala Sekileu i Jazzu na ponudama, dečki super ste!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3867
Jucer sam isao opet letit nakon 3 dana pauze.. Dosao sam doma sa 6 praznih baterija, 1 polomljenim propelerom!! i novih osobnim rekordom! Prosao sam za redom kroz 28 gateova! Juhuu!! Napokon sam vise letio nego trcao za quadom sklupljajuci ga!  :-*

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3868
Svaki dan malo odvozis i za mjesec dana rasturas. Nije to neka nauka samo treba vozit

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #3869

@sekile
nista nije tesko kada vec znas. tko zna dal cu ikad tebe uspijet stic. kad ja budem rasturao ti ces vec bit za jednu galaksiju dalje  ::)




Neg nesto drugo..Hocete sudjelovati u malom YouTube izazovu od Rolf Venza? Ja trebam jos koji tjedan vjezbat ali bas me zanima kroz koliko gateva cu uspiet proci u 4 min.

Pravila pisu u description. Uglavnom 4 gatea (max 1,40x1,40m) postavljena u cetverokut tako da izmedju svakog ima 40m. Poletit i sletit se mora na 1x1m povrsinu izvan piste. 2 puta se treba promjeniti smijer. Samo neznam dali se smije koji gate fulat. Mislim da ne iako je on jedan gate izostavio negjde na pocetku videa.

Ha? ha? Meni je ideja bas super. Tako se mozemo malo mjerit bez da zajedno letimo.

Evo videa:
http://www.youtube.com/watch?v=sGyvXEHd9g0