Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032949 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4170
Ja sam onaj mali od frsky stavio ispod naze32

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4171
@ Ironic ja sam mislio da tu ide baterija kamo si ti stavio prijemnik  ;)  ali ipak onda nebude imao cg vjerojatno bi naprijed trebala neka kamera da bi bio u balansu


Kreso ja imam samo 9 kanalne radi aviona pa tako da je veci od same cc3d tako da to nema sanse  :'(

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4172
Da usijana glava nije išla na trećem letu juriti u šumu sada bi quad bio gotov. Ovako imam kameru koja ne radi i ne mogu letjeti fpv:( Ali quad spremno čeka novu kameru;)




 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4174
Jazzaaavacc kaje to bilo na 2:39 ? A taman se ponadal da nebudes izrezal to van haha


Ps. Ja probo novi frejm i strav dobio veci flight time i sve mi je puuno urednije ovo je zakoon ffrejm


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4176
Jazz, a nebi prosao okomito niz silose  ;) ;D
Beast, toliko si kenjavio po frejmu a vidi saaaaaaaaaaaad  :D
Wolf, chillas ti po ledini  ;D mrvicu se treska jos ali ide ti super

Rock , kaj je sa kamerom bilo?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4177
Ja letio i na put mi izleti drvo! :D  A naravno da mi nisu tada stigli ovi dugački crni odstojnici s kojima kamera ne viri van framea :/

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4178
sve su to radosti fpv-a  :D ja sad guram kameru cim vise nutra, jer moj nacin voznje nije pogodan za kameru ispupcenu prema van, a ni za ostatak frejma :D

decki me svako malo pitaju ''kaj ti se to vidi crno gore u kutu'' a ubiti imam kameru skroz unutar frejma i jos zatiltanu prema gore tako da gledam dio frejma dok vozim  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4179
Ma sve jasno. Nego to čekanje dok dođe iz kine :-[  Inače letim helije i ista priča :-[ :-[  Nego u kupnji sam naočala, da ne posuđujem prijateljev quanum. Jel ima netko neki tajni izvor fatsharkica dom v2 ili skayzonica (ove preferiram) jer ih nigdje ne nađem u eu (po normalnoj cijeni).

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4180
imam ti ja jednu kameru viska ako zelis, da te ne ubije cekanje  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4181
Ironic nisam kenjavio po frejmu meni se je na prvi dkjam svidio a sad ga i dobio i zakkooonn je uredan mi je quad nema vise zica, mirniji je, bolje poalusniji i puuno veci flight time

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4182
sve 5 divlji  ;D prcam malo, je frejm je do jaja, ali ne u mojim rukama, vec sam ga polomio par puta i krpao, ali jednostavno se neda, vozi i dalje  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4183
Ironic za tebe niti ne sumnjam da si ga krpao sta sve radis sa quadovima haha quad freak menije za sada ok a dok polomim ruke onda znam koga cu nazvati

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #4184
Zadnje vrijeme me bas nesto neide elektronika. pokurio sam reglere, naze32 i jedan frky rx. Letit se mora , a reglera nemam. pogledam na policu kad ono 30A rctimer simonk namijenjeni za hexu. Rekoh ko ga ..ebe ide to gore. Pao lagani let , utrimao sam ga ali treba to bolje, pri vecoj brzini jos trese, ali bar leti


http://www.youtube.com/watch?v=j13NUI1k1p0