Skip to main content

Topic: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010 (Read 26732 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Aeroklub "Borovo" Vukovar sa modelarskom sekcijom organizirat ce Modelarsko druzenje 29. i 30.05.2010 godine na aerodromu aerokluba.Smjestaj za prvih 20 koji se prijave bit ce osiguran smjestaj u satorima a za sve ostale molimo da ponesu kamp opremu a smjestaj za ostale koji donesu svoje satore bit ce u ogradjenom dijelu aerodroma gdje ce biti osiguran sanitarni cvor i struja.Za hranu smo se dogovorili sa restoranom koji je udaljen oko 300 metara od aerodroma da svatko o svom trosku se tamo hrani (kompletan rucak 25 kuna tako i vecera 25 kuna).Dolazak je moguc i 28.05 u vecernim satima ili 29.05. u jutarnjim satima.Pozeljno je da svaki modelar ima policu osiguranja za 3 lice.

Svoj dolazak potvrdite na e-mail:aeroklub.borovo@vk.htnet.hr
a sva daljnja obavjestenja bit ce postavljena.
Kontakt telefon:098/856-715,Dragan

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #1
Aj ti kume nama objasni zasto je nas kolega Zlatan iskljucen iz organizacije modelarskog mitinga??? 
Mislim da sa tim nastupom taj skup ce definitivno podbaciti 60-70%, ja osobno a i desetak kolega u koje sam siguran nece ic samo iz tog razloga;


Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #2
Zato sto iz AK ne prihvataju da Zlatan to organizira,pa sam se ja prihvatio toga,ali ako tako mislite da nece uspjeti i da ce podbaciti ja cu drage volje odustati od svega,samo javite na vrijeme da znam dal da nastavim sa organizacijom ili ne.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #3
bez uvrijede prijatelju ali majke mi oni tamo u AK Borovo su slucaj za promatranje, nije fer da najpoznatijeg i najupucenijeg modelara u vasem kraju tako sikaniraju, stvarno nema smisla;
ja sam bio par puta tamo i iskreno cu ti rec da mi se uopce ne svidja ona atmosfera koja je u tom klubu, pogotovo naspram kolege Zlatana;
ti napravi tu anketu ili sacekaj da vidimo sta ce ostali modelari napisat pa vidi sta ces i kako;
 8)

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #4
Evo ja ću odmah napisat da zbog šikaniranja gospodina Zlatana  ja ne dolazim.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #5
Sve je meni jasno,ali trenutno je tako,a u ostalom sa Zlatanom sam dobar i on mi je i rekao da se toga prihvatim i prihvatio sam ali vidim da od toga nema nista,i nema nikakve ljutnje.


Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #7
aovo sto sam se upustio u organizacije i sve sto treba oko toga sve sam sa Zlatanom u dogovoru.

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #8
Ma gledaj ja tebi razumim i kao što rekoh nemam protiv tebe ništa.Ali ne dolazim.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #9
Ma sve OK,ne shvacam osobno,nego ne zelim se s tim opterecivati ako od toga nema nista

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #10
Najbolje ti je napravi anketu pa ćeš znati na čemu si.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #11
Pa eto mi anketa,vec potvrdjuje te da ne dolazite,a ja cu se jos sutra cuti sa Zlatanom pa cemo vidjeti sta cemo

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #12
Poštovani prijatelji modelari..U Vukovar nemojte dolaziti zbog mene ili nekog drugog dođite zbog grada vukovara i modelarstva...A to što se u aeroklubu već duže vrijeme događa nije razlog da se mi ne skupimo i da moj dobar prijatelj Dragan sve pripremi što je u njegovoj moći...A oni koji su razlog takovog stanja u klubu vjerujem da će vrlo brzo biti "spušteni"na zemlju i da će se početi ponašati u duhu zakona zemlje u kojo žive i rade...
Zato Vas sve molim koji ste i prije pokazali želju za ovakvim susretom da dođete i da pokažemo Veliko jedinstvo modelarskog hrvatskog puka svima koji misle da to nije tako...
U nadi da ćemo se ipak skupiti . letjeti i obići zajedno grad Vukovar Sve Vas pozdravljam!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #13
Poštovani prijatelji modelari..U Vukovar nemojte dolaziti zbog mene ili nekog drugog dođite zbog grada vukovara i modelarstva...A to što se u aeroklubu već duže vrijeme događa nije razlog da se mi ne skupimo i da moj dobar prijatelj Dragan sve pripremi što je u njegovoj moći...A oni koji su razlog takovog stanja u klubu vjerujem da će vrlo brzo biti "spušteni"na zemlju i da će se početi ponašati u duhu zakona zemlje u kojo žive i rade...
Zato Vas sve molim koji ste i prije pokazali želju za ovakvim susretom da dođete i da pokažemo Veliko jedinstvo modelarskog hrvatskog puka svima koji misle da to nije tako...
U nadi da ćemo se ipak skupiti . letjeti i obići zajedno grad Vukovar Sve Vas pozdravljam!!
Naravno da bi se doslo zbog modelarstva i druzenja ali ako tebe tako jebavaju sta si domaci kako ce nas onda gledat?? Poznato je da ih jebe malo nacionalna osnova, ocito se nije spustila dovoljno gusta magla....

Odg: SKUP MODELARA,VUKOVAR 2010

Reply #14
Davore baš zbog toga i treba da se okupimo da pokažemo svima da nas ne jebe nacionalna osnova -nego nas sve bez obzira na bilo što veže jedno a zna se što je to -poštovanje prema zemlji u kojoj živimo i radimo i modelarstvo.... ako je tko bio nećim opterećen bit će opterećen cijeli svoj život i to nikako neće moći skriti  pa neka sam uživa u tome ...Ipak se nadam da će ovaj put prevladati jedinstvo u modelarstvu i da ćemo svima a ne samo hrvatskoj pokazati da se možemo ujediniti oko jednog zdravog cilja...
Vukovar zaslužuje takav skup i velika bi šteta bila da (zbog nekih ljudi koji i ovako rade ono što hoće bez obzira na zakaone zemlje u kojoj žive) ne doživi takvu čast i veličinu kakva se očituje u brojnosti modelarskog puka .Znam da mnogi nisu nikad bili u Vukovaru i baš zbog toga a i nas samih modelara ovo se treba održati u što većem broju..Bajkeri se sastaju svake godine baš na aerodromu borovo u velikom brojui pozivam vas da što većim brojem dođete a javna glasila ovaj puta bit će sveobuhvatno prisutna...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar