Skip to main content

Topic: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods (Read 2987 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Kao što kaže naslov, neznam gdje kupiti Metal Push Rods M2xL300 pošto su u HobbyKing-u na bk već mjesecima.
Hvala.
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #1
Bilo je spomena da mozes zbice od bicikla ili sipkice od kisobrana kao zamjenu.

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #2
potvrdjujem za zice od bicikla.
mada, ako nisu velika opterecenja, moze i metalna spajalica za dokumente, ona najveca.
malo je popeglas klijestima, savijes kako ti odgovara i eto....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #3
ja sam nedavno kupio klincu kišobran kojeg je on polomio za cca 2-3 dana. I tako sam ja dobio hrpu šipki od fiberglassa, a koje još na vrhu imaju i rupu za provući horn.... savršeno.
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #4
Kineski kišobran za cca 25-30kn...2mm šipke, 8 ili 9 komada, već godinama to koristim.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #5
od bicikle zbice su M2 one odgovaraju

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #6
e-bay-10$-10xm2x300 10xm3x300 10xm2x550

samo utipkaj met push i free shipping i naci ces sve i svakaj...recimo lipo big bag za 2$ ili set od 5 propa za 1$ bla bla  ;)

koliko sipki trebas..ak si iz zga il okolice i da ne cekas javi se pa ti dam dok cekas
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Gdje nabaviti (kupiti) Metal Push Rods

Reply #7
Ma nije greda. Mogu ja čekati. Btw iz Donjeg Miholjca sam. Ionako čekam neke djelove za zagi a i propelere za quad... Pozz.
Ko leti vrijedi,
ko vrijedi leti,
ko ne leti ne vrijedi!