Skip to main content

Topic: Outrage Fusion 50 FBL (Read 28852 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #76
santus slantus!!!! ;D

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #77
svaka ti čast di ih samo iskopaš.... ideal za feferon kakav hoću!!!

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #78
Fusion u posjeti Goblinu ...

[attachimg=1]

[attachimg=2]

Slike nisu bas neke, i slikano je iz blizine pa perspektiva vara, goblin je zapravo veci od fusiona, ali im je razmak glavnog i repnog rotora isti.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #79
Kaksne lepote!!! Za goblina stvarno.... Ajme, svaka cast... Pretpostavljam da je vzivo jos lepsi.... A kaj se tice fusiona... No comments.... Ipak ga zelim.... A i pitomiji mi je za djep.... :D

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #80
evo da se pohvalim, iako me malo djep peče... al nema veze... zasad radim stvari kontra, naručio sam one rjx 600 lopate sa hk, repne 95mm carbo, ds 610 i ds 655, kit bude kad prodam 550!!! što se tice motora prvo ću probati sa ovim sto imam: turnigy 600 1180kv plus onaj  k-force opto 150A... e jegiba... znate šta... radije ću gledati komplet svu struju spremnu za let nego kit koji stoji i skuplja prašinu...i još da vam se požalim, jer me to pomalo tišti; sad još samo taj 550- neki papak Amer, kojeg neznam kak da nazovem; dufus vol dagnji ili kak... naruči moj helić jos prije 5 dana, odma nakon sto sam ga stavio na aukciju.... naravno nije ga jos platio... stalno laže i kenja... još bi čoek rekao, ajde, bidal je, aukcija gotova, možda mu treba koji dan da skupi paru... ali ne bajro-Amer odma stiso buy now opciju, zblokiro mi prodaju i vonjator još ne plaća :'(
lagana frustracija.... doduše prijavio sam ga pa bumo vidli kaj sad... vele ovi s ebaya da bu potrajalo do 5 dana...

TADA NADAM SE NARUČUJEM O.FUSION 50 KITUS!!!

e, sad mi je malo lakše ;)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #81
Pa kaj se to još prodaje?  :D

Ljepo ti sebi sad kad imaš svu elektroniku uzmi Beam Avantgarde. Povoljno, a super helić.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #82
fali mi još samo 250 dolara.... za to kupim neki fbl, npr cgy, a sto se tiče fusiona, gotovo, odluka je pala!!! direct to swash link izgleda jako lijepo i volio bi da je na fusionu taj sistem, ali pushpull metoda ima svojih prednosti kao npr nema torzije na servu, sve lakse radi itd itd, po meni jedina mana je više djelova, jebajga bum šerafil duže 20 minuta.... kad se stavi canopy to se ni ne vidi... osim toga fusion košta 290 baksa free shipping... osim toga ja obožavam Alfa Romeo.... ima vas tu kaj će me i na to poplukksat.... 8)

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #83
Ajde barem si odabrao model koji je na zalasku i firmu sa neizvjesnom buducnosti.

Biti ce super traziti rezervne dijelove uskoro... cekam novi topic :)

Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #84
Helić je jeftin i dobro leti. Cijena je takva da kupiš odma dva, drugi za dijelove.
A i dijelova još uvijek ima i jeftini su.
Jest da s firmom nešto ne štima ...
U svemu tome je bitno da ti se sviđa. Drugi razlozi onda padaju na značaju. Tak je bar kod mene.
 
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #85
vidim ja tu već duže neke antipatije i potprcavanja... al neka :-*
kaj me zaboli za njihovom firmom, i moja firma ima neizvjesnu budućnost pa opet delam u njoj... a i nije mi buđetić inžinjerski niti poduzetni, ali da cu se vozikat i uživat, hoću... dobro ljudi kaj neke od vas tu hrane helikopteri ili se jednostavno bavite s njima za opuštanje... to su sve riječi velikih ČITAČA helifreak forumasa kaj su avion vidli na ajrodromu s vidikovca ili fingera i posteru, a helić nikad osim igračke a da ne pričam koliki su ustvari konjeki kaj neznaju ni kotač na autu zamijenit!!! tu u ovome samo treba znat engleski! i fino njatke na istom!
osim toga djelova ću imat dosta brijem već i s prvim kitom...
a i da Davore, jako mi se sviđa, a za djelove znam da si ih i sam već skupio dovoljno a i ima ih još tu sa smečetom od fjužna ;)
valjda nis nikog povredil, paitako pričamo o igračkama

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #86
A niš, glavno da uživaš. Kasnije... a, buš videl.

Wespen ti inače ima dosta znanja i često se dogodilo da ima pravo.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #87
ničije znanje ne osporavam, ali onda meni ko "amateru" reci, nemoj me podbejavat sa ovim i s onim, za to služi ovaj forum valjda, a ne podjbanciju
Wespen, ti kao Global Moderator bi trebao biti uzor i savjetodavac argumentiranim savjetima, pa nemojte me podbejavat, nisam krele koji radi u podrumu šumske vinarije, znam i ja engleski! ;)


Odg: Outrage Fusion 50 FBL

Reply #89
Morao sam malo... jace je od mene :)

Ako hocete malo detalja evo...
Glavni dizajner u Outrageu, Charlie Stephens, bio je zasluzan za proboj Outragea, kao i za dizajn njihovih najboljih helica.
Prije toga nitko nije cuo za njih, a modele koje su imali bili su cak i ispod prosjeka.

E sad, Chalie je otisao i otvorio svoju firmu (Alees http://www.aleesrc.com)
Nekako paralelno sa time krenula je opca rasprodaja Outrage modela po svim shopovima.
Njihovi najuspjesniji modeli trenutno se prodaju ispod svake cijene, helici od 600-njak USD sada su po 200$.
To jedva pokriva troskove proizvodnje i distribucije.
Posteni timski piloti otisli su u druge kompanije.... not good.

Uz to, trenutno nemaju niti jedan model u najavi, a konkurencija je nemilosrdna.

Jedva su rijesili probleme sa trenutnom linijom, od problema sa maingearovima, torque tube zupcanicima, 25 updejta i sl.
Neznam koliko pratite Outrage forum, ali stvari su tamo polu mrtve.

To sve uzrokuje druge probleme tj. nemogucnos rijesavanja istih jer nemas koga pitati za savijet.

Da ne drobim dalje... evo malo stiva
http://rc.runryder.com/helicopter/t709454p1/

To sve skupa nemora znaciti nista BTW :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24