Skip to main content

Topic: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča (Read 4569 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

I tako ja danas idem u školu i skužim trojac kak slaže neki avion na klupici.Približim se malo i skužim da je rječ o durafly skymule. Približim se ja njima i odmah mi jedan dobaci "prošeći dečko" ili nešto u tom stilu. Kažem im ja da i ja letim te stvari i opet dobijem "odleti dalje".
Odma sam skužio da su početnici te sam se malo udaljio jel sam vidio da se spremaju poletit.
Poljetanje su "odradili" na parkingu punom auta okružen s jedne strane zgradom i drvećem  a s druge niskm drvećem i  livadom koja nikad nije  prazna(šetaći psa,ljudi...). Čim je avion poletio vidlo se da je tail heavy, bilo je tu par sekundi hvatanja po zraku,skoro sudar s drvom i crash
u livadu pod punim gasom.Ovo bi ja nazvao instant karma. Na prvoj slici sam zaokružio avion, vidi se slabo samo rep i mali dio trupa, druga i treća di su poljetali(crtom) i četvrta lokacija di su pokušavali poletjet.
Molim onoga ko je pokušao letjet tamo ako ovo trenutno čita da se prebaci na prostraniju
lokaciju s manje ljudi te slobodno zatraži pomoć oko rc-a na ovom forumu.
LP
    Ivan
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #1
platfuseri... :D :D

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #2
Koji looseri !
Skršili Mulu u prvom pokušaju, a imali su:

-Tokija kraj sebe koji zna letiti
-zna provjeriti težište i ispravnost komadi
-ovaj orange na slici - Toki je imao takvog pa i to zna podesiti!

Dakle, dečki su uspjeli napraviti 100% fulanjac, ovo me podsjetilo na
one Mažuranićeve stihove iz 'Harača':

"Džilitnut se, ne pogodit cilja,
Kamo l' sliepit mješte raje Turke
Kamo l' da mu zlorad krst se smije."


 :D :D :D :D
Damir


Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #3
haha toki i ti imas srece sa pomaganjem  :D 
inace ako si bas isao u skoluu bar si imao torbu od zastitne odjece na "pisti" haha     ako bi bas tebe bili naciljali  :D :D

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #4
A kaj mogu mislim, ne bojim se ja da mene pogodi neg to da nam mogu zabranit hobi zbog ovakvih Ljudi.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #5
pa cuj nismo ti daleko od toga jer sve je vise takvih " pametnih" koji znaju sta rade a modela u zivotu vidjeli nisu i na kraju cemo nadrapati mi koji jedva tu i tamo poletimo malo tolko to za volju
a vjerujem da ce se nadlezni prije orenuti glediste modelarstva na takve pametnjakovice nego na nas koji nejdemo letiti prije jednog velikog spiska provjera modela i pogotovo tu igra ulogu iskustvo a kolko vidim po slikama ovi imaju jako visoko iskustvo jedino za model skrsiti  :'(

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #6
E pa točno zbog toga sam otvorio ovu temu :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #7
A preko ceste im je aerodrom, šalim se naravno ali aerodrom je stvarno tam.
Toki dobro da se nisi petljal s moronima, ja bi vjerojatno zval murju. Takve kretene treba jednostavno srezat.


I Toki kojim putem ti to ideš u školu, malo smo "zaobišli" prvi sat ha.  :) :) :)
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #8
@Toki , pamet u glavu ,dobro da batine nisi dobil od ''letećih intelektualaca''  :-X i evo Ti  jedna ''putna'' :''PUT U PAKAO JE POPLOČAN DOBRIM NAMJERAMA ''  ;) .....LP  8)
Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #9
Toki, a kakav su naglasak imali ?
Jel pričaju poput nas ili se sporazumijevaju samoglasnicima ?

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #10
A preko ceste im je aerodrom, šalim se naravno ali aerodrom je stvarno tam.
Toki dobro da se nisi petljal s moronima, ja bi vjerojatno zval murju. Takve kretene treba jednostavno srezat.


I Toki kojim putem ti to ideš u školu, malo smo "zaobišli" prvi sat ha.  :) :) :)
A nije nakraju sam stigo  :D

@Toki , pamet u glavu ,dobro da batine nisi dobil od ''letećih intelektualaca''  :-X i evo Ti  jedna ''putna'' :''PUT U PAKAO JE POPLOČAN DOBRIM NAMJERAMA ''  ;) .....LP  8)
Mes
Hvala Mes ;)
Šišmiš neznam iskreno nisam obraćao pažnju baš na to. Kaj misliš da znaš nekog od njih?
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #12
Od srama se sad neće ni htjeti regat na forum sad  :D  a samo si im htio pomoć... kad neko misli da je pobrao svu pamet svijeta i da si to samo on može priuštit model tako mu i treba.

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #13
Ako se ne varam, ovaj u sredini već je član foruma,
tamo živi, ima na forumu par filmića di je letio hexu jednu tamo isto,
ako je on letio, zna on letiti, možda ih je nešto drugo omelo.
imao i gassera 700tku helić... nije baš od jučer u ovome.  :)