Skip to main content

Topic: ZZ-pozdravljam !! (Read 8038 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #15
pa sta je ovo ljudi ???
dosao ZZ a ne sanader je li ZAC ??? ili saraga ??


Kao prvo ja i Zoran smo se imali priliku upoznati kao modelari, Zoran je kupio ako se dobro sjećam elisu od mene.
Kratko se porazgovarali i dogovorili da se nađemo na letenju, do toga još nije došlo ali imam na umu.
 
Što ti Ivek tu petljaš politiku?
 
Zoran je kolega od Karla, Karlo od Marija oni su moji kolege itd. Svi smo dio jedne modelarske zajednice.
 
I sad bi ti tu neke podjele radio. Tebi stvarno nije dobro Ivek  :)

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #16
ZAC  razmisljam ozbiljno da podnesem molbu za prijem u RCP ako me prime vjerovatno ce me Saraga proglasiti spijunom,a to mu moram dati za pravo i ako ih ima dosta koji jednom Guzom sjede na dvije Stolice !
ovdje i kod RCP-a
Saraga je najavio borbu protiv unutarnjega neprijatelja,ako sam dobro shvatio njegov zov !

razlog = ovdje mi ne dozvolis da se nasalim,dok sebi dozvolis sve !

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #17
ZAC  razmisljam ozbiljno da podnesem molbu za prijem u RCP ako me prime vjerovatno ce me Saraga proglasiti spijunom,a to mu moram dati za pravo i ako ih ima dosta koji jednom Guzom sjede na dvije Stolice !
ovdje i kod RCP-a
Saraga je najavio borbu protiv unutarnjega neprijatelja,ako sam dobro shvatio njegov zov !

razlog = ovdje mi ne dozvolis da se nasalim,dok sebi dozvolis sve !

Nemoj se ljutiti ali to je tvoj način da svako malo digneš sidro.
 
Čudan ti je način šale i zabave, nema mjesta di se Žaca nisi sjetio na ovom forumu stalno koristiš neke umanjenice, tupiš o praznicima koji se više ne slave ukratko podjebavaš a zajebancija i podjebavanje nije isto.
 
Neke stvari su nekom svetinja, ne samo meni a ti to stalno omaložavaš. Prijatelju tko si tu svašta dopušta?
 
Možeš me se jednostavno zaobić ako neznaš drukčije.
 
Kaj stalno Saragu zazivaš? Koja borba? Kaj si ti to shvatio ozbiljno?
 
Koji RCP? Kakve dvije stolice? Kaj misliš da su na onom forumu modelari iz neke druge Hrvatske.
 
Ak si željan borbe odi fino u šumu nađi si bukvu pa se bori, možda sretneš još kojeg partizana pa ti se pridruži.
 
Gledaj kolega ako se šališ evo šalimo se  ;)

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #18
Ja sam se stvarno salio!
e sada kako si ti to primio prepustam tebi,
niti mi na kraj pameti da nekoga ovdje uvrijedim a pogotovu ZZ i Saragu pa ni tebe,inace zasto bi se trudio da se ZZ vrati,
uostalom nije on jedini koji se vratio i sam sam taj,
pogledaj unazad,vrati se na ove politicke gluposti koje si pisao
ne znam koliko si tezak na Vagi ali si tezak!
ipak ce mo festati kada dodjem stari moj,potrudit cu se da se svi skupimo i upoznamo
pozdrav - Ende

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #19
Vidim tebe politika jako dira, očito imaš jaku potrebu učiti drge kako da se politički opredjele.
Mora da si bio u nekoj političkoj školi  :D  http://groups.google.hr/group/hr.rec.modelarstvo/browse_frm/thread/7bd2aeb5445e7dd0##
 
Ajde nemoj se ljutiti, tko je veči zajebant od mene  ;)  nečeš se valjda ljutiti, nemoj kvariti prijateljstvo.
 
Evo imam jedan prijedlog. Ajmo malo zajebavati Saragu.
 
Javimo nekolicini frendova da ga malo podjebavaju a onda kad ih on krene rešetati napravimo se grbavi  ;D 
 
Ma šalim se, naravno da nećemo, nismo tak bolesni  :D
 
Jasno da se vidimo jedva čekam da dođem na modelarski heppening u tvojoj režiji  ;)

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #20
ne Saragu tek ne,ima on i dobrih poteza za razliku od mene,

politicka pucka skola !
nikada nisam bio clan bilo kakve partije izuzev ove FF u kojoj je vrhovni vodja Wesp,

sada ozbiljno, u Minhenu u Hrvatskom Konzulatu stoji zlatna ploca sa imenima 10 prvih clanova HDZ,
moje je ime trebalo biti na sedmome mjestu i molili su me pristupim ali kako nikada nisam bio niti u kakvoj partiji nisam htio ni u HDZ,
sada vidim da nisam pogrijesio sto nisam htio,
ali na unutarnjem uredjenju zgrade sam dao svoj doprinos,tada smo bili jedinstveni i kako Saraga kaze (opet on) imali zbijene redove kao i ovdje na FF
mislim da je to dobro zbog "unutarnjega neprijatelja" kako nalaze Saraga (opet on)
debeli pozzz

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #21
Ti misliš da je ovo partija.
 
Fulal si SKJ partiju, HDZ sad i sa FF  :D  ako si u pravu onda smo svi partijci  :D
 
Živio Wespen i Fly Freak partija!!!
 
Ivek tebi je tamo dan ovdje je noć, idem ja spavat a ti nastavi.
 
Ali da znaš da si mi sad puno simpatičniji, jer sam se nasmijao, sad počinješ biti zabavan. Svaka čast.

Odg: ZZ-pozdravljam !!

Reply #22
ZAC uzeo sam Tablete !