Skip to main content

Topic: Na današnji dan (Read 6221 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Na današnji dan

ako me matematika dobro služi to je nekih 2:1

kelege statisticari neka malo razrade još omjere u odnosu na broj clanova pa da imamo bolju sliku


Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Na današnji dan

Reply #1
Marijom, pošto si me prozvao 'po struci' da ti odgovorim: statistički nema smisla uspoređivati jako heterogene skupove. Kod nas se to veli 'kruške i jabuke' ili 'babe i žabe'.
Damir

Odg: Na današnji dan

Reply #2
a gospon veliki glavati.... from NERED state .... ja mislih da si ti statisticar a kad ono ti si staticar....

 8)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Na današnji dan

Reply #3
a mjenjaju mi se nadimci samo tako ....
 
ali i kolege su lagano zabrinuti nakon analize
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Na današnji dan

Reply #4

Black Adder svaka ti čast ! Nitko me do sada nije toliko nahvalio ! Car si!
I sve ti je oprošteno, čak i to što si nas, purgerske jubito -elektro pilote bacio u smeće!
Hvala i najljepša ti dala!


Damir

Odg: Na današnji dan

Reply #5

Black Adder svaka ti čast ! Nitko me do sada nije toliko nahvalio ! Car si!
I sve ti je oprošteno, čak i to što si nas, purgerske jubito -elektro pilote bacio u smeće!
Hvala i najljepša ti dala!


Damir

Ovo "najljepsa ti dala"
do sada sam SAMO cuo i citao u napisima moga najboljega Pajdasa,od koga vec izvjesno vrijeme nisam nista cuo, ne mojom zaslugom ?

Odg: Na današnji dan

Reply #6

Black Adder svaka ti čast ! Nitko me do sada nije toliko nahvalio ! Car si!
I sve ti je oprošteno, čak i to što si nas, purgerske jubito -elektro pilote bacio u smeće!
Hvala i najljepša ti dala!


Damir

Ovo "najljepsa ti dala"
do sada sam SAMO cuo i citao u napisima moga najboljega Pajdasa,od koga vec izvjesno vrijeme nisam nista cuo, ne mojom zaslugom ?


a da napraviš prvi korak?
on je pre ponosan da bi ....

a sve što treba je regati se ovdje i reci došao sam.

a i Mojo je dobrodošao nazad na kanal.....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Na današnji dan

Reply #7
Marijo,nesto sto se vise od dvadeset godina gradilo nije lako srusiti,
problem je sto se moj Pajdas povukao u anonimnost a razlozi su poznati,na zalost obicno strada neduzan !
ali i ja kao i "Crna Guja" se uzdam u Boga !

Odg: Na današnji dan

Reply #8
Marijo,nesto sto se vise od dvadeset godina gradilo nije lako srusiti,
problem je sto se moj Pajdas povukao u anonimnost a razlozi su poznati,na zalost obicno strada neduzan !
ali i ja kao i "Crna Guja" se uzdam u Boga !

Tvoj pajdaš je dobar covek ....
ne znam nikog od ekipe da ima nešto protiv njega.
njegove gluosti su nama zafrkancija i nitko ga nije shvatio za ozbiljno ...

nema potrebe za anonimnost .... tetkice.... ljudi u bijelom .... i ostalo su dobra fora .....

problem je što mi to shvacamo ko šalu a odgovor njemu isto šala a s njegove strane nije shvacen ko šala...

vec prije je na temi mladene vrati se pružena ruka pomirenja od mene a to znaci i ostatka ekipe...

i dalje ponuda stoji.... znam da je na relaciji ZG-KA redovno i znam da ima moj broj i zna da sam mu usput....

treba pregristi.... i donijeti odluku ....

stvari koje je on napisao nisu nikoga pogodile.... dok stvari koje je jedan drugi napisao jesu nekoga i to dobrano...
znam da bude ovo citao i stojim iza ovoga kaj sam napisao...

neka malo razmisli o svemu a i ti bi mogao malo sa njim popricati....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Na današnji dan

Reply #9
Marijo,nesto sto se vise od dvadeset godina gradilo nije lako srusiti,
problem je sto se moj Pajdas povukao u anonimnost a razlozi su poznati,na zalost obicno strada neduzan !
ali i ja kao i "Crna Guja" se uzdam u Boga !

Tvoj pajdaš je dobar covek ....
ne znam nikog od ekipe da ima nešto protiv njega.
njegove gluosti su nama zafrkancija i nitko ga nije shvatio za ozbiljno ...

nema potrebe za anonimnost .... tetkice.... ljudi u bijelom .... i ostalo su dobra fora .....

problem je što mi to shvacamo ko šalu a odgovor njemu isto šala a s njegove strane nije shvacen ko šala...

vec prije je na temi mladene vrati se pružena ruka pomirenja od mene a to znaci i ostatka ekipe...

i dalje ponuda stoji.... znam da je na relaciji ZG-KA redovno i znam da ima moj broj i zna da sam mu usput....

treba pregristi.... i donijeti odluku ....

ovo si dobro napisao, "treba pregristi" a to nije lako,nije mnogima,
i ja sam svojevremeno "ukenjao" sa Damirom ali ja sam uvijek spreman sto pokenjam i pojesti,vecina ih nisu,
ja i moj (sada nekadasnji) pajdas smo mnogo radili zajedno i dijelili dobro i zlo i ja sam mnogo puta "pregrizao"
da bi bio mir u KUCI.




Odg: Na današnji dan

Reply #10
ali nije se ništa strašno dogodilo.....

jedna strana je neke stvari krivo shvatila

i ako je druga strana sve shvatila kao normalan svijet i ne zamjera konkretnoj osobi ne vidim razlog za odbijanje.

s druge strane svjestan sam da bi mu Blek zamjerio taj potez i razumijem u kojoj se situaciji on nalazi.

nekoliko puta smo bili na pivi ... letili smo zajedno .... imali zajedničke teme...

i duboko sam uvjeren da bi nakon još jedne pive stvari bile izglađene i da bi se dobro nasmijali i otišli na letenje...

svatko ima svoj "Black" side i samo se treba odluciti kako dalje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe