Skip to main content

Topic: tko je ovdje lud? (Read 1622 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

tko je ovdje lud?

dobijem danas poziv za neki paket da moram poslat i potpisat neku izjavu

sta meni nije jasno u tom pozivu samo je napisano

posiljka je naslovljena na vas sa prijamnim brojem VVxxxxxxxxxHR
masa xxxgr od posiljatelja xxx xxxx

ok niti sam nesto uzimao od posiljatelja xxxx (nikad cuo za tu osobu) niti nigdje nemam taj prijemni broj
niti neznam sta je tesko xxxgrama

kako da znam koji racun im trebam poslati (vise tog sam uzimao)


Odg: tko je ovdje lud?

Reply #1
nesto nije jasno: trebas potpisati izjavu a onda pitas koji racun da posaljes? pa otkuda ti racuni ako nisi nista uzimao? zar imas racune od nekoga za koga nikada nisi cuo i nikada nisi od njega nista kupovao?  ???

 ajme, ako te linic cuje  :D :D
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Re: tko je ovdje lud?

Reply #2
Ma covjek je narucivao ali ne od tog trgovca i nema nista pod tim brojem

Sent from my ST26i using Tapatalk 2

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: tko je ovdje lud?

Reply #3
nesto nije jasno: trebas potpisati izjavu a onda pitas koji racun da posaljes? pa otkuda ti racuni ako nisi nista uzimao? zar imas racune od nekoga za koga nikada nisi cuo i nikada nisi od njega nista kupovao?  ???

 ajme, ako te linic cuje  :D :D

kad nesto uzimas s hobbykinga
na paktu kad ti dode ti nepise hobbyking nego neko ime salje xsiao fi ling

e takav paket neki imam ja neki xyz salje paket tezak 350gr
niti nepise iz koje zemlje niti nikakav podatak koji bi mi dao naslutiti o kojem paketu se radi osim ovih 350gr
ali po tezini isto nemogu skuzit o kojem je paketu rijec jer svi ne stave tezinu paketa 

Odg: tko je ovdje lud?

Reply #4
Probaj vidjeti nek ti kažu od kojeg datuma je narudžba, jer to piše na paketu,
Možda sužiš izbor, ali pošiljatelj i plačanje preko pay pala je bar kod mene na paketima ista osoba,

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: tko je ovdje lud?

Reply #5
poslao sma neki racun koji pretpostavljam da je to to

jos cu i dobit kaznu ako sam poslao krivi racun  :'(

Odg: tko je ovdje lud?

Reply #6
Ako si slučajno poslao krivi račun, a roba od tog računa ti nije došla, moglo bi ti se dogoditi da ti ova pošiljka pričeka ovu drugu za koju si poslao račun i oni ti zbroje te dvije i naplate davanja kao jedna, po zakonu to mogu bez obzira na dobavljača pošiljka ( ne mora biti ista trgovina) bitno je da je isti kupac.

lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C