Skip to main content

Topic: Fala (Read 5490 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Fala

Zahvaljujem se dečkima iz VŽ-a na toplom prijemu, pregrštu savjeta, vremenu posvečenom
na pitanja koja su početnička pa samim time i nervno destruktivna i zahtjevaju iber toleranciju...
Dobar je osječaj kad doneseš hrpu stiropora i pričaš o njoj pola sata, a nitko te ne gleda
sa onim upitnim pogledom preko ruba naočala sa izrazom lica koji ti govori: "tebi je dobro?"
Mislio sam da me modelarstvo zanima, ali u ovakvom društvu to postaje opsesija. Ma koja ptičja
ili svinjska gripa. Modelare treba zaobilaziti u širokom luku, oni su potencionalno zarazna skupina
kraj koje vrijeme prestaje biti dimenzija i čovjeku se više nikam ne žuri. Nek cug pobegne, bu došel drugi.
Obično se kaže... svaka ptica svome jatu leti. Sudeči po prvom dojmu, barem sa moje strane, mislim da znam
kamo pripadam.
Denis (aka DeX), Davor, Josip i svi ostali kojima nisam popamtio imena, hvala.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: Fala

Reply #1
Malo nas je al nas ima.....i boli nas....nesto
:D
Morat cemo jedan dan tamo u ZG na kanal da one purgere naucimo letjet; one sta lete naljepnice od modela... :D :D :D

Odg: Fala

Reply #2
također zahvaljujem Tobiju i Borisu koji su nas posjetili danas, drago mi je da im se dopalo.
kak Mayday veli, modelarstvo je zarazno, i spaja pacijente, prekrasan hobi, druženje u klubu, na livadi, tekmama, mitinzima....
broj nam se dosta povečava u zadnje vrijeme, pa i ostatak koji posjećuje forum, a živi u okolici Varaždina, ili HR  :) , također je pozvan na druženje i letenje u Modelarskom Centru Varaždin

Odg: Fala

Reply #3
Malo nas je al nas ima.....i boli nas....nesto
 :D
Morat cemo jedan dan tamo u ZG na kanal da one purgere naucimo letjet; one sta lete naljepnice od modela... :D :D :D

konacno neki pravi pilot da dojde na kanal... bravo za incijativu....
pokušavamo dovuci onoga profesionalca s mrežnice ali se ne odaziva....
 
a da nam date poduku i iz gradnje modela ? vidim da si jako iskusan u tome
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Fala

Reply #4
Malo nas je al nas ima.....i boli nas....nesto
 :D
Morat cemo jedan dan tamo u ZG na kanal da one purgere naucimo letjet; one sta lete naljepnice od modela... :D :D :D


Ne treba te ništa boljeti .... ekipa sa kanala i druženje sa njom je pravi lijek za 'dušu i tijelo'. Mnogi su se u to uvjerili !  Dečki i cure iz MCV-a uvijek su dobro došli, dogovor se obavlja, kao i ovijek ovdje:
http://krila-kanala.hobby-site.com/
A kaj se tiče letenja, možemo ti pokazati kako se lete modeli, naljepnice, pa čak i kutije od modela.. :D
Damir

Odg: Fala

Reply #5
hhahahahah, evo ih, doci cemo jedom da se malo druzimo
moram vas malo palit na guranje.....:P

Odg: Fala

Reply #6
hhahahahah, evo ih, doci cemo jedom da se malo druzimo
moram vas malo palit na guranje..... :P

dolazak mora biti sa modelom koji ima pivsku flašu  na sebi....
ako nemaš flašu onda doneseš punu i epoxy .... pomognemo ti je srediti ako treba i montirati na model....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Fala

Reply #7
pod srediti mislil sam na isprazniti tekucinu iz nje....  :)
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Fala

Reply #8
pod srediti mislil sam na isprazniti tekucinu iz nje....  :)
Početničko pitanje.
Ako je prosječna potrošnja modela tokom 15 min. leta približno 2 dcl nitra,
kolika je potrošnja pilota u istom vremenskom periodu pive?
Nekako pretpostavljam da je kod pilota druga mjerna jedinica.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: Fala

Reply #9
Ne znam točno koliko je to samo znam da mi u Buševcu potrošnju pilota mjerimo u bačvama  ;D  dođeš na F3A pa buš videl
 
Kad se isprazne bačve s pivom onda se krene trošiti vino.
 
Sok se u pravilu troši na kraju da se ublaži učinak ovog prije  :D

Odg: Fala

Reply #10
Ne znam točno koliko je to samo znam da mi u Buševcu potrošnju pilota mjerimo u bačvama  ;D  dođeš na F3A pa buš videl
 
Kad se isprazne bačve s pivom onda se krene trošiti vino.
 
Sok se u pravilu troši na kraju da se ublaži učinak ovog prije  :D
U stvari hočeš reći da piloti delaju na mješavinu. U obilnim količinama.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.


Odg: Fala

Reply #12
Ne znam kako kod vas ali kod nas modelari idu i na cvrsto gorivo u vidu mesa. A tekucine idu za podmazivanje.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.