Skip to main content

Topic: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji" (Read 3003 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Samo zelim zahvaliti Wespenu i ekipi sto su napokon banali one trolove.

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #1
Hvala na pohvalama.

Uzet cu si vremena i napraviti kratak osvrt na ponasanje korisnika Coljo i Zed.
Moja, ali i zelja vecine clanova ovdje, je da imamo mjesto na internetu gdje se mozemo druziti i civilizirano, kao ljudi, raspravljati o nasem hobiju.

Nazalost, uvijek ce biti ljudi kao sto ste vas dvoje, koji imaju zelju i meni neshvatljiv motiv pljuvanja i nekonstruktivnih postova.
Coljo je do sada skupio preko 1000 postova, ali od toga je ispod 1% bilo nesto pametno i konstruktivno. Uglavnom se komunikacija svodila na psovke, vrijedjanja i prijetnje. Svaku temu u kojoj je sudjelovao pretvorio je u osobni obracun s neistomisljenicima i komunikaciju sveo na birtijaski nivo. Mozete li zamisliti koliko je to vremena baceno u vjeta? Bolje da si kopao kanale!
Oboje ste bili upozoreni u nekoliko navrata (prvo potiho i kulturno preko PM-a, nakon toga i javno) kako od strane drugih clanova tako i mene osobno da smirite tenzije i ponasate se u skladu s pravilima foruma, izbjegavate teske rijeci i psovke jer to nije nacin na koji se ovdje komunicira.
Za vas postoji i naziv, forum troll, objasnjenje mozete pogledati na http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_%28Internet%29

Moj savjet vama je da provjerite je li je sve ispravno s vasim monitorima, jer cim vas obasja njihova svjetlost, IQ vam se spusti na sobnu temeraturu. Mozete na livadi bit super drustveni, dragi i kulturni, ali cim uzmete tipkovnicu u ruku s vama je nemoguce imati raspravu na nivou.
Napravit cu novu temu s pravilima ponasanja, kako bi ubuduce svi novi clanovi znali kako mogu koristiti ovaj forum na zadovoljstvo svih.

Vama za kraj:
Ako vam se ne svidja kako ovdje stvari funkcioniraju, slobodno pokrenite svoju zajednicu, s vasim pravilima pa se tamo pi*karajte do mile volje.
Ukoliko zelite i dalje biti clanovi FlyFreaka i koristiti ovaj forum morat ce te se pridrzavati njegovih pravila.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #2
Wespenis, bas si sonjo!

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #3
Wespen, pa daj odi spavat, pa ja imam sve pod kontrolom!

Cuvat cu ovu temu umjesto tebe ;)

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #4
Diogen, vec si dosadan sto promatras temu kao gost, pa daj se prijavi kao covijek!

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #5
Neki tu na forumu su se isto vređali I iskazivali mržnju a nisu dobili ban...ja bi na svaku psovku I vređanje sam pobrisal post bez objašnjenja....osim toga kaj nisu Zed I Coljo frendovi?mogli ste to privatno ili preko PMa
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Zahvala Wespenu i ostaloj forumskoj "mafiji"

Reply #6
Nismo se ja i Zed svadali!

Zed je dobio ban, posto se kacio s pametnim Despotom

A ja posto se ne slazem s najpametnijim Diogenom!