Skip to main content

Topic: Zagreb DronDan (Read 9464 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Zagreb DronDan

Reply #1
Neumorni su sa izrazom DRON :)

Odg: Zagreb DronDan

Reply #2
Hihihihih...
Lp,
Alex

Odg: Zagreb DronDan

Reply #3
A svi imaju fantome i lete na 2.4 mozd bu dobar jemmer od nekih 10-30W i za onetat wireles internet i rusiti dronove.
Citabria, CL415, Piper Cub, X Aircraft Quad, Mini H quad by Jazz, Airbus A319, Cessna 182,  Spectrum DX6i,  Parrot Bebop Drone sa Sky linkom (FPV link sa telemetrijom)
Tu i tam nekaj skršim :)


Odg: Zagreb DronDan

Reply #5
P2V i V+ lete na 5.8


 8)

Odg: Zagreb DronDan

Reply #6
ok... zajebanciju sa jammiranjem na stranu...

Lamentirao ja o tome ili ne, baš me zanima što mislite o tome da u Subotu u 11h, kada je na Cvjetnom špica i kada će biti pun kufer ljudi, klinaca i cucaka netko diže u zrak dronove i to u promidžbene svrhe ?
Smiju li oni to ? Je'l to sigurno za široku publiku koja nije educirana o tim stvarima ? Koje su mjere sigurnosti predviđene ? Mreža ?

evo jedan primjer kako takav dron može ozlijediti:
http://www.youtube.com/watch?v=ji3Hii_LZOc

Odg: Zagreb DronDan

Reply #7
Dobar jammer imate za kupiti ovdje:
http://www.jammer-store.com/mg-40-desktop-jammer.html
 ;D
Ali ja bih vam ipak preporučio da ne koristite takav pristup jer ometanje nečije letjelice s namjerom da izgubi kontrolu i/ili padne među ljude je tek podmuklo jer teško da će odgovarat onaj tko je jammirao nego onaj tko je izvodio operacije letenja, što ne želite da vama rade nemojte ni vi drugima, nego da ako oni mogu poštati "dronove" na trgu, onda vi možete malo dalje postaviti video zid i puštat videe o crashevima i ozljedama   :) pa usput malo educirat ljude.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Zagreb DronDan

Reply #8
ma u pravu si.... ja ga isto dripam tu di ne treba.... :(

Odg: Zagreb DronDan

Reply #9
nego da ako oni mogu poštati "dronove" na trgu, onda vi možete malo dalje postaviti video zid i puštat videe o crashevima i ozljedama   :) pa usput malo educirat ljude.

Slažem se, neka ljudi shvate (bar probaju) da te male igračkice i nisu baš tako bezopasne pogotovo kada su u rukama RTF "instant pilota".
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250


Odg: Zagreb DronDan

Reply #11
ok... zajebanciju sa jammiranjem na stranu...

Lamentirao ja o tome ili ne, baš me zanima što mislite o tome da u Subotu u 11h, kada je na Cvjetnom špica i kada će biti pun kufer ljudi, klinaca i cucaka netko diže u zrak dronove i to u promidžbene svrhe ?
Smiju li oni to ? Je'l to sigurno za široku publiku koja nije educirana o tim stvarima ? Koje su mjere sigurnosti predviđene ? Mreža ?

evo jedan primjer kako takav dron može ozlijediti:
http://www.youtube.com/watch?v=ji3Hii_LZOc

Ovo stvarno moraš biti pro, imati prop guardove i srezati se tako.   ;D

Odg: Zagreb DronDan

Reply #12
fuj

Odg: Zagreb DronDan

Reply #13
Ma ne treba ni pasti - dovoljno je da si radoznao

[attach=1]

Ljudi jednostavno ne shvaćaju koja je moć propelera - pa i najmanjeg.
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Zagreb DronDan

Reply #14
vidio sam Renato kad ti se drveni rastepo o cipelu, da je bio plastični ostao bi bez prsta, jelda?