Skip to main content

Topic: Za Sve Postoji Prvi Put (Read 6602 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Za Sve Postoji Prvi Put

Radi se o našem kolegi Vedranu iz Rijeke, Save Jugo Bujkove 7
 
Vedran je imao želju kupiti Webru 3,5ccm od mene za svoj čamac i dogovorili smo cijenu od 120kn sa odgovarajućom svijećicom.
 
No vedran nije podigao paket već se paket vrača nazad.
 
Vedrane sad me više uopće me ne zanimaju tvoji razlozi zašto nisi podigao paket ako ih imaš trebao si napisati u poruci ili dok sam te nazvao telefonom reći mi kako stvari stoje.
 
No Vedranu se pokvario telefon tako da prima poruke ali ne može odgovoriti porukom niti se javiti na mobitel.
 
Pa mi ovdje piše bajke i vrijeđa moju inteligenciju umjesto da se ispriča i objasni kakva je situacija i zašto se to dogodilo.
No on je umjesto toga iz nekog razloga odlučio od mene malo raditi budalu i zajebavati se na moj račun.
 
ej paket je vracen nazad  :-[

ovo je njegova zadnja poruka a na moje pitanje zašto izbjegava podići paket i ne ode na poštu i podigne paket odgovara
 
Ma ne izbjegavam..pa treba mi motor kad ovaj moj ne radi

Kad sam mu rekao da ga paket vjerojatno čeka na pošti a da su vjerojatno ostavili neki papir kod njegove kuće da ga na pošti i podigne makar znamo da će HP eksspres doći sa paketom bar dva puta na kućnu adresu te da ode na poštu i pita što je sa paketom on odgovara
 
mozda gamad niej ostavila papiric,sutra cu otic vidjet jer sam danas skoro cijeli dan bio vani pa sam umoran

Jadan je bio umoran.
 
Prije toga me uvjeravao kako paket iz VG do Rijeke HP Expresom nije došao dva ili tri dana.
 
Bilo kako bilo ovo je prvi puta da mi se to dogodilo od kad modelarim, šaljem i primam pakete a nadam se i zadnji put.


Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #2
vise nisi junfer :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #3
daj Zac sta ti je, pa jebote sta ne znas da paket iz VG za Rijeku ide preko Skoplja pa u Tiranu, odande helikopterom u Anconu i tek onda brodom za Rijeku; Shit happens.....hahhahahahahah
:D :D :D

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #4
i otjera ti vedrana......

 :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #5
Mislim da je to krajnje neozbiljno ponašanje!!
a  veza VG-Rijeka je dobro ispitana  :D
bar što ja znam vezu VG-Grobnik

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #6
ej zac..evo da ti se ispricam..ja cu ti nadoknadit stetu..i da ti kazem sta je bilo..ovako ja ti nemam svojih prihoda jer sam jos srednjoskolac..i imao sam 200 kn..a trebale su mi baterije za stanicu..no medutim meni motor od glisera nije palio i odlucio sam rade kupit motor nego baterije jer bi to kad tad nabavio..e sad ako se sjecas..ja sam tebi bio poslao poruku..ej si poslao motor please odgovori tako je nesto bilo..to sam ti bio poslao zato sto je meni motor od glisera upalio i onda mi je bilo bezveze dati novac za nesto sto mi onda prakticki ne treba..ti si reko da si poslao a ja mlad i glup nisam reko u cemu je kvaka..iskreno bilo mi je malo i bed jer smo se dogovarali i dogovarali i to napravit..tako da sam novac onda potrosio na baterije..ja se nadam da ces mi to zaboravit jer stvarno te nisam imao namjeru zeznuti to mi je stvarno na kraj pameti ali ispalo je sa moje strane pokvareno..ovaj trosak sto ces imat to cu ti podmirit..jos jednom oprosti za sve

Vedran se ispričao, nema love, motor mu je upalio i sve je bio splet zbrda zdola okolnosti i tko mu nebi oprostio i zaboravio, pogotovo nakon ovakve poruke koju mi je poslao u ponedjeljak.
 
U utorak nazovem HP expres i pitam di je moj paket i žena mi odgovori da je u Rijeci, igrom slučaja damu poznajem i ona zove u Rijeku da paket zadrže do danas u Rijeci u slučaju da Vedran dođe po njega, svejedno mi hoće mi se vratiti dva dana prije ili kasnije.
 
Pošaljem Vedranu poruku:
 
ej zac..evo da ti se ispricam..ja cu ti nadoknadit stetu..i da ti kazem sta je bilo..ovako ja ti nemam svojih prihoda jer sam jos srednjoskolac..i imao sam 200 kn..a trebale su mi baterije za stanicu..no medutim meni motor od glisera nije palio i odlucio sam rade kupit motor nego baterije jer bi to kad tad nabavio..e sad ako se sjecas..ja sam tebi bio poslao poruku..ej si poslao motor please odgovori tako je nesto bilo..to sam ti bio poslao zato sto je meni motor od glisera upalio i onda mi je bilo bezveze dati novac za nesto sto mi onda prakticki ne treba..ti si reko da si poslao a ja mlad i glup nisam reko u cemu je kvaka..iskreno bilo mi je malo i bed jer smo se dogovarali i dogovarali i to napravit..tako da sam novac onda potrosio na baterije..ja se nadam da ces mi to zaboravit jer stvarno te nisam imao namjeru zeznuti to mi je stvarno na kraj pameti ali ispalo je sa moje strane pokvareno..ovaj trosak sto ces imat to cu ti podmirit..jos jednom oprosti za sve

Vedrane ovako stvari stoje. Paket će biti još samo danas u Rijeci i možeš ga podići.
Ako ne želiš ili ne trebaš motor sutra će se vratiti na moju adresu pa ću ti javiti koliko me koštala poštarina.

No od vedrana više ni slova, bar da kaže što je odlučio.
 
I nebi ja sad ovo pisao da se jučer nisam čuo sa našim kolegom koji mi kaže kako bi Vedran nešto kupio od njega i kako lova nije u pitanju  :o
 
Danas me zovu iz HP expresa tj. pošte u Rijeci i pitaju me što da rade sa paketom.
 
Naravno poslat će mi ga nazad.
 
Izgleda da Vedran nije naučio ništa već laže i dalje. Možda su ipak njegovi roditelji zakazali u odgoju pa nije on kriv.

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #7
Vidiš Žac, na svu sreću imam svog čovjeka u Rijeci ( zaposlenog u mojoj firmi ) pa mi se to nije dogodilo - a moglo je  !!
Osim toga, nije da kudim ali ako Vedran sad nemre skupit 200kn neznam kad će.
U tim godinama sam laganini zarađivao za đeparac izrađujući bedačeke sa CB stanicama - čitaj ( ljudi koji nevole ferite a vole šarafiti HI ).

Pozz

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #8
Baš sam u zadnjoj poruci napisao da se ispostavilo da nije u lovi stvar, a nije nigdje napisao da je upalio motor na čamcu osim u poruci a ne vjerujem da se nebi pohvalio.
 
Sve mogu podnjeti samo ne laž no izgleda da Vedran nema ili ne želi reći pravi razlog zašto se to dogodilo.
Da je čitao početak ove teme kako treba pročitao bi da me sad ne zanimaju koji su razlozi za takvo ponašanje no pokušao je obrazložiti i opravdati se a to je bila samo još jedna laž.
 
Sutra će paket doći natrag na moju adresu pa da vidimo i zadnje što je rekao hoće li biti laž.

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #9
Kolko sam ja skužio on je odustao od RC-a globalno ... ili se varam?


Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #11
do sad sam 2 puta trgoval s Vedranom i uvijek sve najbolje..a kaj se motora tiče vjerujem da je uspjel upaliti svog motora tak sam barem skužil iz našeg razgovora..

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #12
do sad sam 2 puta trgoval s Vedranom i uvijek sve najbolje..


...
Neznam, no meni je nakon primitka mojeg paketa obecao odmah uplatiti ostatak cifre,
  ali samo obecao, da ne kazem ,slagao je... Navlacimo se vise mjeseci...
Naknadno je rekao da je rijesio, uplaceno, no ja sam provijerio stanje racuna i naravno nema uplate,
da ne kazem opet je slagao...
 Zatim je obecao vratiti robu, no samo obecao...,
da ne kazem slagao...

Nema veze , mene 100kn nece spasiti. Neka njega uveseljavaju...
U zivotu obraz covijeka mi je vrlo vazan i drago mi je sto znam kakav je...

Giga...

Odg: Za Sve Postoji Prvi Put

Reply #13
ja sam za njega uzimao iz HK i uredno mi je uplatio cifru koju sam potrosio za njegove stvari preko pay pala. ja i dalje smatram da vedran placa danak mladosti i neiskustvu. kada se uozbilji mozda bude bolje.
struja zakon, nitro USTAV