Skip to main content

Topic: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana (Read 9438 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana

Reply #45
Da,zato i velim jer malo mi je predobro tako stavit u kosaricu ili cak dovrit narudbu bez placanja pa onda jos par tjedana nakon zavrsetka akcije da dobijemo po akcijskoj cijene.To mi se ne cini ko politika hobbyking :D

Odg: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana

Reply #46
Evo screen shota. Jedan klik do plaćanja...


Neka te ne zbunio ovo na adresu u Njemačku jer tamo znam naručivati neke stvari iz UK skladišta , pa mi je ona trenutno unesena.


[attach=1]
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana

Reply #47
Ma kuzim ja to,imam i ja jednu takvu narudzbu koja ceka placanje,ali pitanje je kaj bi bilo kad bi to sad platio i oni vide da je to placeno dns a sale zavrsio jucer,onda bi doslo do nekog spora s njima.

Odg: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana

Reply #48
Ma nebi došlo, ja sma imao takvu situaciju i to mi je prošlo.... Za artikl kojeg su maknuli sa akcije, ali ostala mi je akcijska cijena u košarici.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: HK - cyber sale - rasprodaja već para dana

Reply #49
Kad ce opet black fridayyy :))
Bitno da se leti.