Skip to main content

Topic: Samo za babu iz susjedstva :) (Read 3542 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Samo za babu iz susjedstva :)

Evo, moram proslaviti prijavu zbog buke (ne znam samo koje) navodno od kompresora koji je u zasebnoj stanici izoliran kao nuklearka... Bila kontrola i rekli da je sve po PS-u ;) dakle delamo dalje, rekli da muzika može pokriti zvuk kompresora pa evo puštamo laganu muziku da je smiri (a ja mislio da u radioni ne smijem imati radio hehe) naravno ne smeta joj hala za svatove koja joj je do njenog zida  ???

No dobro evo pjesma samo za babu iz susjedstva sa željama i pozdravima i da nam poživi još sto godina  ;D

Queen - 'We Will Rock You'
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #1
E sad jedno pitanje, da li postoji neka turbina ili nešto slično što bih na svaki stroj mogao staviti za hlađenje glodala umjesto famoznog kompresora, sa njim očito imam samo probleme... prvo je jedan zaribao a sad dobih i prijavu a još bolje od svega čuje se samo kao zvuk akvarijske pumpe van pa mi nije jasna baba...

da li postoji neko drugo rješenje osim kompresora, dakle neka ultra tiha turbina (obavezno mi je hlađenje zrakom pa nemojte o tekućim hladilima...)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #2
nije do zvuka nego do babe. ;)
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #4
vijčani kompresor, rade daleko tiše od klasicnih klipnih
ili kupi babi slusalice i par umjetnih pimpeka da si pocepi sve rupe pa da joj ne smeta :D

Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #5
vijčani kompresor, rade daleko tiše od klasicnih klipnih
ili kupi babi slusalice i par umjetnih pimpeka da si pocepi sve rupe pa da joj ne smeta :D

istina, vijčani su daleko bolji i tiši, samo cijena je uhuuuhu :) ajde ovo je odličan prijedlog.

a da li postoje neke male turbine koje bi mogle biti montirane direktno na stroju i hladiti glodalo?
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #6
napraviti home made vijcani, nije neka nauka ili da uzmes kompresor od skrinje ili frizidera starog pa mu slozit tank gore nekih 5-10 litara i evo low cost hladenje i jos jako tiho radi

Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #7
pozovi babu na čaj od bijelog oleandera 8)


Odg: Samo za babu iz susjedstva :)

Reply #9
pozovi babu na čaj od bijelog oleandera 8)

NEJDEM JA VIŠE S TOBOM NA ČAJ!!!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian