Skip to main content

Topic: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva (Read 26048 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

mislim da bi ova tema dobro dasla na forumu zbog bolje promocije hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva.
molim clanove da stave interesantne informacije.

Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva

Reply #1
ili modelarstva,to je nama blize,


Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva

Reply #3
mislim da gledajuci šire trebali bi temu ex yu zrakoplovstvo....
tada ima materijama na sve strane i mogli bi sakupljati i linkati

recimo ja sam jako fascniran onim aerodromom žerjava ili kak se vec zove na granici HR i BiH
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

Reply #4
mislim da gledajuci šire trebali bi temu ex yu zrakoplovstvo....
tada ima materijama na sve strane i mogli bi sakupljati i linkati

recimo ja sam jako fascniran onim aerodromom žerjava ili kak se vec zove na granici HR i BiH
pa stavi sta imas.i u ex yu zrakoplovstvu hrvatska je imala veliku ulogu.


Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva

Reply #6
mislim da gledajuci šire trebali bi temu ex yu zrakoplovstvo....
tada ima materijama na sve strane i mogli bi sakupljati i linkati

recimo ja sam jako fascniran onim aerodromom žerjava ili kak se vec zove na granici HR i BiH
aerodrom se zove Željava i trenutno je u užasnim stanju
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva

Reply #8
mislim da gledajuci šire trebali bi temu ex yu zrakoplovstvo....
tada ima materijama na sve strane i mogli bi sakupljati i linkati

recimo ja sam jako fascniran onim aerodromom žerjava ili kak se vec zove na granici HR i BiH
aerodrom se zove Željava i trenutno je u užasnim stanju

išao je jedan moj kolega koji ima "štelu" tamo pa su bili i fotkali do besvjesti...
imao sam sve te slike i zemetnuo ih negdje ...
ali ima jedan forum o tom aerodromu i to je nešto fascinantno....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

Reply #9
imam ja sve o njemu,stavit cu ovdje,

Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

Reply #10

stavi sta imas,a imas sigurno puno jer kad si se rodio avioni jos nisu letili. ;D



Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

Reply #13
Malo ljudi danasnašim mlađim naraštajima prenosi činjenice iz povijesti hrvatskog zrakoplovstva.. iskoristit ću priliku i upoznati naše modelarsko pućanstvo da je među živim legendama i moj otac Slavko Podunajec nosioc osam svjetskih i trinaest državnih rekorda u padobranstvu .. šteta je što se tako malo spominju ljudi koji su cijeli svoj životni vjek dali zrakoplovstvu i obićno ih se tek sjete kad odu zauvjek ... zato podržavam prijedlog i dajte starija ekipo u akciju iz povijesti , neka se zna da je sjajna...A što se tiće aerodroma Željava mogu reći dosta toga -nešto manje od dva mjeseca radio sam na njemu (točnije u njemu) u bivšoj vojsci..inače aerodrom je kopija švedskog vojnog podzemnog aerodroma...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: iz povijest hrvatskog zrakoplovstva i modelarstva

Reply #14
gotovo nevjerovatna...