Skip to main content

Topic: domovinski most... (Read 5322 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

domovinski most...

pozdrav,evo redovito letim kod domovinskog mosta,ovaj tjedan skoro svaki dan,jucer sam bio tamo kad je dosao u crvenom citroenu neki gospon koji je neki inspektor i kaze mi da je prekrsaj ako se sa autom popnem na nasip ili prijedem preko njega i da ne smijem tamo bit,ni na nasipu ni na livadi sto mi nije bilo jasno,pa je gospon isao toliko daleko da me poceo slikat i kad je krenuo uzet moj kofer vrag je odnio salu,popizdio sam i covjek ostavi kofer i maknuo se malo dalje od mene i nazvao policiju,ja sam naravno nastavio letit sa zagijem i evo policije...ni njima nisu bili jasni zakoni od gospona inspektora pogotovo sto sam platio ribolovnu dozvolu a on tvrdi da se do save ne smije,u tom trenutku cuje se nekih 200 metara dalje u sumi motorka,dosli decki sa kamioncekom i kradu drva,odose tamo policajci i na kraju pokupili i inspektora i ekipu sa drvima,na kraju kaze policajac da je mjesto svoreno za ovakav hobi i da slobodno otpilimo svakog tko dode sa takvom idejom da se tamo ne smije biti,pogotovo ako sam platio dozvolu za pecanje,ja njih razumijem da se tamo krade soder i drva ali to se lako moze rijesit kad inspektor nebi imao prste u tome......

domovinski most...

Reply #1
Bravo sused xD samo hrabro!! To volim cuti!
Lp,
Alex

Odg: domovinski most...

Reply #2
Jedan drugi kolega jučer je imao bliski susret sa zrakoplovnim inspektorom koji mu je u neformalnom razgovoru najavio kako će se i među nas modelare morati uvesti reda. U smislu sigurnosti.
lp
Toni

Odg: domovinski most...

Reply #3
a kad ce uvest reda medu debilima na vlasti??
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: domovinski most...

Reply #4
kaznjavaju bicikliste i pjesake, uvode reda medju modelare jupiiiiii napokon neka akcija uvodjenja reda u ovoj drzavi
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

domovinski most...

Reply #5
Nista to nije u redu! Postoje vaznije stvari od tjeranja modelara s livade! Jebo ja takvu drzavu i vlast kad od pocinju uvoditi red na takve jadne stvari!
Lp,
Alex

Odg: domovinski most...

Reply #6
ko nam je kriv kad ne krademo miljune i ne varamo i lazemo sve oko sebe  ::)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: domovinski most...

Reply #7
pozdrav,evo redovito letim kod domovinskog mosta,ovaj tjedan skoro svaki dan,jucer sam bio tamo kad je dosao u crvenom citroenu neki gospon koji je neki inspektor i kaze mi da je prekrsaj ako se sa autom popnem na nasip ili prijedem preko njega i da ne smijem tamo bit,ni na nasipu ni na livadi sto mi nije bilo jasno,pa je gospon isao toliko daleko da me poceo slikat i kad je krenuo uzet moj kofer vrag je odnio salu,popizdio sam i covjek ostavi kofer i maknuo se malo dalje od mene i nazvao policiju,ja sam naravno nastavio letit sa zagijem i evo policije...ni njima nisu bili jasni zakoni od gospona inspektora pogotovo sto sam platio ribolovnu dozvolu a on tvrdi da se do save ne smije,u tom trenutku cuje se nekih 200 metara dalje u sumi motorka,dosli decki sa kamioncekom i kradu drva,odose tamo policajci i na kraju pokupili i inspektora i ekipu sa drvima,na kraju kaze policajac da je mjesto svoreno za ovakav hobi i da slobodno otpilimo svakog tko dode sa takvom idejom da se tamo ne smije biti,pogotovo ako sam platio dozvolu za pecanje,ja njih razumijem da se tamo krade soder i drva ali to se lako moze rijesit kad inspektor nebi imao prste u tome......

I meni je jednom došao tip ( mislim da isti auto ) ali sam ga otpilo. Mislim da je neki vodo-nešto inspektor koji ni sam nezna što hoće.
Biti će da je došel na funkciju i sad je gazda, malo morgen, svi znamo ko je gazda  :D :D :D .
 
Nego, jesi li ti njega tražio kakav identinfikacijski dokument pa da pitamo njegovog shefa kaj on to izvodi.
 
Pozz

Odg: domovinski most...

Reply #8
ma policajce je zainteresirao avion,nisu nikad to vidjeli,cak me pitao kako se moze pocet s ovim hobijem pa sam ga uputio na ovaj forum.....cini mi se da se hoce ubacit u nase redove...

 

domovinski most...

Reply #9
Spijuni su medu nama xD tko zna... Ak se krenu cudni likovi motati po drugim mjestima di se leti, znamo da cure informacije.
Lp,
Alex