Skip to main content

Topic: Varazdinski NLO (Read 22659 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Varazdinski NLO

Reply #45
dobro došli u Rvacku !!  :D :D :D

Odg: Varazdinski NLO

Reply #46
više nije samo lokalno....

http://www.jutarnji.hr/video--nlo-kruzio-nad-varazdinom--svjetleci-objekt-na-nebu-uznemirio-gradane/1170534/



 :D

fascinira kolko su novinari retardirani.... još koji dan i ispalo bu da je model bil na visini od 1km a ne 80m kolko je navodno stvarno bil

no to je i za očekivati od ljudi koji su željni bombastičnih naslova a nesposobni su pretipkati napisano....

s druge strane opet je zanimljivo stajalište ljudi na forumu  :)
znači ispada da svi koji su nekaj komentirali ili bar večina misli da je letenje iznad ljudi sa modelom od 5+kg u redu??

a kad se neko sranje dogodi onda budu svi kukali zbog raznih limita i zabrana koje budu došle

moj stav je ako imaš 2m sablje na heliću, maši njima 5cm od svoje glave kolko te volja... ali igra sa tuđim životima nije fora

isto tak ja nemam ništ protiv ruskog ruleta, poznata igra, poznata pravila... može igrat tko god želi
ali da netko igra ruski rulet pred tuđim glavama samo je pitanje statistike kad se bu potrefilo...  možete tu opravdavat na 100 načina svoje stavove ali ishod je samo jedan... čekamo kad bu nekog model ozbiljno ozljedil ili zatukel pa da dođu pravila za modelare i modelare kamermane


neko duže vrijeme nisam bil na forumu i skoro da sam pozabil zakaj....
danas se logiram i gle čuda... vratilo mi se odmah  :)

Ne! Ja nisam rekao da je to u redu, ali još je manje u redu DRUKAT! Takvima treba malo kosti poravnat, najviše od svega su mi najgori drukerski smradovi. Mogao je lijepo otići do čovjeka i probat mu objasnit zakaj nije dobro radit to to to i to, a ne odmah otići novinarčićima i/ili muriji, mamicu mu nabijem slinavu
MAK Zapad

Odg: Varazdinski NLO

Reply #47
hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo trenutno radi na zakonu, tako da trenutno NITKO nema dozvolu da leti i snima iz zraka, jer za to odobrenje treba dozvola geodetske uprave, koja će tražit licencu hr. agencije za civilno zrakoplovstvo. a tu licencu nitko nemože dobit jer nije definirano kako do nje doć. svi koji lete i snimaju riskiraju kazne..

Nuff said. Neka pička je samo ljubomorna pa druka  ??? ::)
MAK Zapad

 

Odg: Varazdinski NLO

Reply #48
@robi1kenobi
nije nitko drukao nego ljudi zvali na policiju pa napravili paniku, sve se to moglo odraditi bez frke ali jbg...znas kakav smo mi narod, spomenes bespilotnu letjelicu i imas odmah asocijaciju na terminator style, to ubija, jede malu djecu putem i te fore pa se u toj prici nadje jedan nadobudni hrvat koji se toliko uzjebe da napravi frku ko da ce bas njemu past na glavinu a ne shvaca da ako mu je sudjeno past ce mu cigla na glavu usred nogometnog stadiona 8)

Odg: Varazdinski NLO

Reply #49
A možda....a možda su pokušali objasnit čoviku pa je i ovaj popizdija, a možda.A možda je bio daleko ........
Ovo me podsjeća na temu "Opasnih modelara" sa tzv. "Zemunika". ;D ;D
A i lako je biti general poslije bitke kako je već netko spomenuo u temi Mi8 vs NLO kod Duge Rese.

A ima ih i još koji se letili iznad ljudi, oblaka...........i to sve lijepo upakirani na Yubito.
Futaba 6EX 2,4 , Taranis X9D Plus
SkyWalker 1.68 DIY, Zagi 1,6m, SkyVan SC7 DIY, Mini 250

Odg: Varazdinski NLO

Reply #50
Konkretno u ovom slučaju nije bio izgleda cilj drukanje nego je netko prijavio NLO onak wtf. i onda su došli kasnije do zaključka što je to i itd.. A da ljubomornih ima  koji tako nešto rade to sigurno ima, a ne zamaram se takvim stvarima neka trunu u jadu cinkeri... A opet kako komentirati ono što je letilo iznad ljudi u rijeci?

Odg: Varazdinski NLO

Reply #51
hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo trenutno radi na zakonu, tako da trenutno NITKO nema dozvolu da leti i snima iz zraka, jer za to odobrenje treba dozvola geodetske uprave, koja će tražit licencu hr. agencije za civilno zrakoplovstvo. a tu licencu nitko nemože dobit jer nije definirano kako do nje doć. svi koji lete i snimaju riskiraju kazne..

Nije baš tako jednostavno. Ima puno nejasnoća u postojećem zakonu pa kazne riskiraju svi koji dišu.

Od kud ova informacija da se radi na novom zakonu? Moglo bi se to i malo otvorenije raditi. Opet će izaći sa nekakvim đubretom od zakona čiju ćemo promjenu morati čekati sljedećih 20 godina.

Do donošenja tog famoznog zakona preporučam svima s letećom autopilot ciglom da malo pripaze i ne izazivaju vraga letom iznad velike koncentracije ljudi.

Odg: Varazdinski NLO

Reply #52
hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo trenutno radi na zakonu, tako da trenutno NITKO nema dozvolu da leti i snima iz zraka, jer za to odobrenje treba dozvola geodetske uprave, koja će tražit licencu hr. agencije za civilno zrakoplovstvo. a tu licencu nitko nemože dobit jer nije definirano kako do nje doć. svi koji lete i snimaju riskiraju kazne..

Nije baš tako jednostavno. Ima puno nejasnoća u postojećem zakonu pa kazne riskiraju svi koji dišu.

Od kud ova informacija da se radi na novom zakonu? Moglo bi se to i malo otvorenije raditi. Opet će izaći sa nekakvim đubretom od zakona čiju ćemo promjenu morati čekati sljedećih 20 godina.

Do donošenja tog famoznog zakona preporučam svima s letećom autopilot ciglom da malo pripaze i ne izazivaju vraga letom iznad velike koncentracije ljudi.
Informacija je došla od osobe koja radi u CCAA  ilitiga Hrvatska agencija za civilno zrakoplovstvo, definitivno treba pazit i ne izazivat vraga, ne trebaju nam zabrane i glupe restrikcije za slobodno letenje modela... a phantoma sad ima svatko ko si ga moze priustit i onda misli da moze letit di hoce....

Varazdinski NLO

Reply #53
A kaj ak stavim kameru na frizbi i sisnem ga u ekipu? Ocu isto u buksu? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Varazdinski NLO

Reply #54
A kaj ak stavim kameru na frizbi i sisnem ga u ekipu? Ocu isto u buksu? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Po obicaju,zed trolluje  :D :D :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: Varazdinski NLO

Reply #55
A kaj ak stavim kameru na frizbi i sisnem ga u ekipu? Ocu isto u buksu? :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne, ideš na hitnu kada te ekipa oplete natrag.. :D :D

Prije par mjeseci napisao sam na ovom forumu da bi 'mogli pušiti restrikcije ako nastavimo sa sranjima' i zbog sam dobio po 3,14 od dežurnog nooba.
Sada su restrikcije već uznapredovale preko Velike Bare, a i kolege u Eu su već digli fest prašine. Mi još čekamo tko će omastiti za istač.

Eto, tek toliko da se i ja javim u ovom topicu, iako nemam ništa za reči. Treba biti forumska posvuduša, makar ne znao ni šaraf zašarafiti a da ne ispade!
U trendu sam !

Zločesti Damir

Odg: Varazdinski NLO

Reply #56
Ali Damire, znate da restrikcije idu i s nama i bez nas! :)
Forum je u ovom slucaju potpuno beznacajan, jedino ako neki detektiv ili novinar odluci radit svoj posao za promjenu pa navrati ovđe :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Varazdinski NLO

Reply #57
Nisam ni detektiv niti novinar. Ali znaj, ima ih ovdje, zajedno sa tasterima, zviždačima, drukerima. Ne zamaram se sa time, ali najslađi su mi oni, da kažem figurativno i da me ceo svet razume: kresnu lokalnu fificu i odmah misle da su Casanova !
E to čitam na-ex i smijem se dok imam daha. Nisam uvijek pri tome sam za računaljkom...
Ispričavam se Varaždincima na offtopičarenje !
Z. Damir

Odg: Varazdinski NLO

Reply #58
Pa to je ono sto forum cini zanimljivom Internet zajednicom!
Bez toga bi potiho padali multiji :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Varazdinski NLO

Reply #59
Pa to je ono sto forum cini zanimljivom Internet zajednicom!
Bez toga bi potiho padali multiji :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vjeruj mi padaju potiho samo ih je sram reć kad im padne ili da izbjegnu onu "moglo je past nekom na glavu". I sam sam imao iskustvo "a šta da je palo nekom na glavu", ne želim se prisjećat tog nemilog događaja...