Skip to main content

Topic: Mikrokopter Hexa XL build log... (Read 25243 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.



Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #63
odlična snimka , to je ona kamera koju si u buševcu imao?

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #64
odlična snimka , to je ona kamera koju si u buševcu imao?
je, samo je za Youtube slozeno sa 1280×720 i 30 FPS-a da ne trpam bezveze 300MB gore, inace orginal snimka je 1920×1080 @ 50 FPS-a, kad pustis na tv to je prestrasno, jos k tome je snimano sad navecer kad je sunce skoro zašlo, po danu je totalna perverzija, nista od efekta nije koristeno, ni stabilizacija...sve default samo je smanjena reza


Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #66
Odlicno!
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd


Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #68
idemo u proizvodnju  ;)

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #69
auuu ovo je predobro, ovake snimke i uradke treba zabraniti na hobby forumima jer ovo je vec perverzija samo se nasikiram kad vidim ovako nesto i neznam stati dok nemam isto kod sebe :) a to kosta. Salu na stranu svaka cast na letu i na opremi. RESPECT
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #70
pa ti vidi ako neznaš letit........ :D, mislim da ču još jedno vrijeme naručivat kineske kamerice ( nežalost)
svaka čast majstoru na uradku... ;D ;D
dx9-xd8-gobac630

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #71
Evo par slikica okinutih sa hexića, filmic cu sloziti jednog dana...neda mi se gubit vrijeme trenutno na to


Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #73
 :)  heheh dobro crtas  ;D
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: Mikrokopter Hexa XL build log...

Reply #74
 :P