Skip to main content

Topic: Bixler za freakove - Reverb (Read 26875 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #15
subscribed :)


Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #16
tko to proizvodi, Mibo ?

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #17
TNT slično kao i FedEX ... šalju paket na carinu, ne daju da si sam dofuraš papire cariniku kao kak ide običnom poštom..
pa si na kraju uzmu kao i država.

model s poštarinom 1224 kn  a onda još 50% iliti 600 na to da bi ušao u Hr.
zarade više nego HK koji ga je proizveo i prodao  :o

a jedan drugi paket manje vrijednosti su i oporezovali i ocarinili,
do sada nisam primjetio da se carini elektronička oprema...
 

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #18
Jesu te trazili kopije osobnih za dva svjedoka?

Mislim da ovo "carina", nije carina, nego samo trosak carine.

Meni su isto par puta zagorcali zivot psmter...
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #19
Tak sam i ja platio špediciju i troškoce za Nemesisa,600 i kusur kuna i onda su mi ga još dostavljali dva tjedna jer im se "zagubio" paket :-X
SAMO zato sam glasao za EU,da me više ne pljačkaju za par letvica i komad folije.
jbg!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #20
Vidim da su ti i skladišenje opalili, stvarno su pravi.


Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #21
takve pakete koje mi preuzme neka spediterska kuca samo velim nek vrate posiljatelju i bok


Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #23
malo bi se nadisal smole da popravis i bok  :D

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #24
stigao na vrata, u komadu na sreću,
sutra bum stavil slike kada ga poslikam vani ak ne bu kiše.

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #25
serva ugrađena,
još moram onaj u repu ubaciti jedan dan,
uz moj pravi posao, još slažem LR FPV X8(picanim ga, fpv kablovi, OSD i to..), neki gimbal se stalno kemija za multi, a onda za jedralku što ostane vremena, ostane...
no ona je najzahvalnija jer kod modela kao što su avioni, ima najmanje nauke, kada sve ugradiš i zašarafiš, znaš da bu radilo.
ne ovisi o tisuću linija koda, postavkama... raznim senzorima itd itd... ma melem za živce. zato mora letit brzo da ne bi bilo dosadno  ;D  :P  :D

osim super kvalitete koju još nisam vidio kod HK modela, iznenadilo me par detalja od kojih izdvajam onaj dio protiv turbulencija kada se elevon otkloni,
nije selotejp mekani, nego baš dio od fiberglasa koji je krut i prati savršeno putanju pomičnog dijela, dali su si truda.
horne za elevone se ušarafe u krilo(metalne su) a u krilu je već podložak također od metala s navojem. zgodno i jako čvrsto.
preko serva idu poklopci rađeni u kalupu, pa je sve aerodinamično i oku ugodno.


probao zavrtiti danas motor, milina!
4mm osovina puno bolje leži nego 3mm što sam imao na prošlim jurilicama
nema ni v od vibracija, a vrti se negdje oko 35-40.000

nemam spinner 35mm OD,  4mm shaft,
pa za sada furam ovaj mini od 10mm, to bu mi srušilo max speed za punih 5km/h  :D

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #26
Iruda ti, ovo je predobro, moram doći na maiden !  :P
Damir

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #27
stigao na vrata, u komadu na sreću,
sutra bum stavil slike kada ga poslikam vani ak ne bu kiše.
ak ti zena vidi da si jedralku stavio na njenu stranu kreveta ,nebus se dobro provel :D

Odg: Reverb - jurilica za guštanje

Reply #28
2 mirt:  :D

2 Diogen: Nema frke, e baš ti se planiram javiti ovih dana za koju trakicu karbona,
pa da malo umiješam u epoxi i složim ovako... nadam se da imaš, to bi mi pomoglo puno  :)