Skip to main content

Topic: Dogfighter! (Read 8485 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dogfighter!

Reply #15
Imam ti ja 4s 2650mah
Mozes probat samo si dojdi po nju
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Dogfighter!

Reply #16
Hvala, ali cu prvo ipak ici na 3s!

Ako na 3s bude slab, budem se sjetio tvoje batke!

Hvala jos jednom ;)

Odg: Dogfighter!

Reply #17
Također imam 1600 mah compakticu ak treba.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Dogfighter!

Reply #18
Hvala Toki, ali za sada ostaje na 3s!

Odg: Dogfighter!

Reply #19
Sam polako drug Coljo, nije to Bixler, prvo ti njega malo isprobaj pod prstima da vidiš kak je divlji i neposlušan na 3S pa tek onda razmišljaj o 4S.

Odg: Dogfighter!

Reply #20
Sam polako drug Coljo, nije to Bixler, prvo ti njega malo isprobaj pod prstima da vidiš kak je divlji i neposlušan na 3S pa tek onda razmišljaj o 4S.

Tako je, pametno zboriš!

Smiljac i Marjan su ih lepo vozili - izgleda lako ali siguran sam da nije - znam kolko se ja napatim da bi samo poletio RareBeara :D


Odg: Dogfighter!

Reply #22
Odlican!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Dogfighter!

Reply #23
Coljo ratniče jesi ti njega vinuo u nebesa. Mene pokosila nekakva opaka temperatura pa sam imo Preljevnicu znoja u kući, a tak sam se poveselio druženju za vikend. Daj kakvu fotku ili riječ kak je prošo let sa Đukelom.

Odg: Dogfighter!

Reply #24
Ima jos vikenda, pa cemo letiti s dukelama, prvo ti nama ozdravi ;) Druze, na zalost nismo ni fotkali, nit snimali, ali dukac je poletio savrseno bez ikakvih trimanja i ide kao gluha svinja!

Uspjeli smo skuriti sve batke s njim bez ijedne ogrebotine!


Odg: Dogfighter!

Reply #25
Evo malo da pohvalim dogfightera, danas se letilo na custicu, pa smo mjerili brzinu s gpsom i izmjerili smo 212 kmh s jadnim setupom od svega 3s!

Na modelu je motor 3630 s 1400kv, zippy batka 2200mah, regler yep 40A i prekemijani folding prop 11x6, kojeg sam skratio 2cm i malo doradio!

I da ne zaboravim reci da je model tezak inace 900grama, a s gpsom je tezio 1000grama!


Odg: Dogfighter!

Reply #26
to je onaj moj motor gore?

Odg: Dogfighter!

Reply #27
Je Shimpa, to je tvoj motor i ide ko kuga ;)

Odg: Dogfighter!

Reply #28
Ma model je jednostavno nevjerojatan. Bez zezancije, od kupovnih modela koje sam vidio/istrazivao/probao ovo je jedan od najboljih. Malo je skup za foamiea ali strasno leti. Sa ovakvim slabim setupom ovaj rezultat je predobar...a sto je najbolje od svega odlican je i kao akrobat. Sporo, brzo, acro...savrseno.

Kupuje se cim bude para.