Skip to main content

Topic: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4 (Read 5635 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #15
Slati ce obicnom postom, ali ces dobiti tracking, nece bit idodatnih troskova od spedicije.
Samo pazi jos uvijek je pre-order, nije jos raspolozivo, mogao bi se nacekati dok se uopce pojavi u prodaji.

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #16
Ja već vidim da je taj Hubsan šuplja priča...
Sve mi je bilo jasno kada sam vidio flight time around 40 mins a baterija 11.1V 7000 mAh :D :D :D

Bi*ch please...  :-\ ;D

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #17
Ja sam ovo našao:
 
Flight time:around 30 minsBattery:11.1V 5300 mAh Lipo batteryESC:30AFlight time:around 30 mins
 
Dakle ne 7000 mAh nego 5300 mAh.
Pošto se uopće ne razumijem u to, dali je to po tvojoj reakciji stvarno tako malo?
I za te novce 400€ koja je alternativa?

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #18
Na linku sa Banggood piše ovo:

Battery:11.1V 7000 mAh Lipo battery
ESC:30A
Flight time:around 40 mins



Istini za volju, nisam razmišljao nikada o RTF modelu koji bi letio, ali ovo je već na prvu šuplja priča, vjerovatno će svi koji se razumiju u materiju da potvrde da od tolikog letenja zaista nema ništa... čak i 30 minuta zvuči nemoguće...

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #19
Ne kuzim se ni ja ali ovaj quad se ceka od 5.mj. pa nikako. Inace mislim da nudi dosta za tu cijenu, ali nikako da se pojavi u prodaji.


 

Odg: Postupak kod kupnje ---->Hubsan H109S X4

Reply #20
Nema nitko konkretnu specifikaciju tog Hubsana također sam naletio na jednom forum da taj model neće ući u proizvodnju.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/