Skip to main content

Topic: Pomoć oko servisa helića (Read 1817 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pomoć oko servisa helića

Pozdrav ekipi

Kao početnik naletio sam na brdo problema od kada sam kupio helić HBK3. Nakon prvog ozbiljnijeg pada i više sati na simulatoru bacio sam se malo više u proučavanje rada samog helića i naravno popravke istih.  Nažalost vrijeme je postalo očajno za vanjsko letenje a ja sam dobio nove obveze pa se ne stignem toliko zanimati sa mojim novim hobijem. Naručio sam par novih dijelova koje sam (nadam se) i ugradio. Sada imam hrpu problema sa helićem, ne leti prije svega :-). Baterijia mi je nešto sumnjiva, punjač ne prikazuje da se puni itd. Moje pitanje je sljedeće da li postoji nekakv servis gdje bih mogao poslati helić da se detaljno pregleda i napravi što se mora napravit kako bi to čudo noramlno letilo, tj da mi ostane vremena da se zabavljam sa letenjem a ne šarafanjem, ili ako postoji netko tko ima iskustva s ovim modelom da mu ga pošaljem pa da se pregleda i poštela i zamjene problematični dijelovi. Naravno spreman sam platit ako je razumna cijena. Nisam iz ZG-a, okolica Osijeka tako da nema baš ljudi koji su u ovim vodama koje mogu pitati za savjete.

Evo nadam se da je jasno pitanje pa ako ima zainteresiranih da mi se jave na PM

Još jednom hvala ekipi.

Odg: Pomoć oko servisa helića

Reply #1
Na zalost servis ne postoji, postoje samo dobrovoljci koji ti mogu pomoci.
A dosta puta si mozes i sam pomoci.

Si bacio oko na http://www.flyfreak.net/helikopteri/kako-poceti-sa-helicima/

Sto znaci "ne leti"?
Nece se uopce upaliti, nece dobro vrtiti, vrti ali se ne dize?
Si izmjerio napon baterije? Sa obicnim voltmetrom.

Koje djelove si potrgao i kako si to sve vratio nazad?

Ili najlakse, skupi to sve u vrecicu i dodji na livadu sad ovaj vikend, kazu lijepo vrijeme pa mozes probati nase pile (Simpijevu i Robijevu naravno  :D )
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Pomoć oko servisa helića

Reply #2
da Simpijevu i Robijevu ...moja ostaje u regalu  spačva 12 !!! kh kh kh kh

Odg: Pomoć oko servisa helića

Reply #3
čovjek je iz Osijeka. nije mu baš skočit na livadu u Zg. možda ako preciznije napiše kaj ga mući.

A'l ja sam iz prve ruke i na teži način naučio koliko je to kompleksno pa nisam siguran koliko je realno moguće nešto napraviti ovako na daljinu.
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: Pomoć oko servisa helića

Reply #4
Ja sam živi dokaz da se sam najbolje naučiš svemu... (i najskuplje) :D

 

Odg: Pomoć oko servisa helića

Reply #5
pa javi se
DJI MAVIC PRO