Skip to main content

Topic: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje" (Read 99866 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #165
Živio Beli , oprosti na digresiji ali za tebe evo malo ''gušta'' od mog prije Horsta(snimatelj) :
https://www.youtube.com/watch?v=aUWQk9AiCTU
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Pilatus PC 9 M "Krila Oluje"

Reply #166
Pozdravljeni zanima me ali kdo ve kakЕЎen profil krila je na tem naДЌrtu od kawasakija.
priloЕѕen naДЌrt

Odg: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #167
Jucer smo sa nekoliko kolega modela iz Hrvatske gostovali na modelarskom mitingu u slovenskom Veržeju. Pripremili su odličnu pistu i Pilatus je napokon sletio bez savinute noge.. Behotec prednja noga odlicno je odradila svoj zadatak  8) http://www.youtube.com/watch?v=gbowK6XgIzQ

Odg: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #168
Bravo.... Prekrasan model, vrhunski majstor, odličan pilot...   :)
samo zemlja je granica....

Odg: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #169
Bravo Beli ! koliko si truda,vremena i novca uložio u Pilatusa ...i zaslužio si da sve prođe OK.Pozdrav iz Splita
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Re: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #170
Nakon dugo vremena danas sam odradio trening na pisti u Pribislavcu.. vidjelo se prvi let puding u nogama zbog nedostatka naleta i novog okruzenja ali drugim vec mogu biti zadovoljan i daje mi nadu da cemo se kad tad skompati  :))


Re: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #171
Bilo je zadovoljstvo vidjeti let Pilatusa,  na drugom letu ste se vec skompali kako treba .  :D
Vjerujem da si zadovoljan, bilo je izvrsno i jedva čekamo još! 8)
:arrow_down:

Re: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #172
Prije dva tjedna na varaždinskoj "Dronijadi" imali smo privilegij letjeti na glavnoj pisti VŽ aerodroma, užitak i raskoš u jednom  :D

Re: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #173
Nadam se da će uskoro opet biti neke prigode vidjeti ovaj avion u zraku! Predivan je!

Re: Pilatus PC-9 M "Krila Oluje"

Reply #174
Bok.Jesi kad razmišlo napravit "Tucana" u istom mijerilo kao i Pilatusa?????? :)