Skip to main content

Topic: FPV iz pluramaksa.. (Read 8521 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #17
stanica koje neće biti  na lageru još xy mjeseci
dolar je preko 6 kn
nisi računao carinu i pdv

drugim riječima, priča o jeftinom super setupu ne pije vodu...

+ što za spojiti ovo sve što si babrojao ipak treba neko pred/znanje, a pluramax varijanta je stavi batku i vozi

svaki proizvod ima svojeg kupca/publiku

i ovaj pluramaxov i ovi sa linkova koje si dao

različiti kupci će to kupovati



Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #18
stanica koje neće biti  na lageru još xy mjeseci
dolar je preko 6 kn
nisi računao carinu i pdv

drugim riječima, priča o jeftinom super setupu ne pije vodu...

+ što za spojiti ovo sve što si babrojao ipak treba neko pred/znanje, a pluramax varijanta je stavi batku i vozi

svaki proizvod ima svojeg kupca/publiku

i ovaj pluramaxov i ovi sa linkova koje si dao

različiti kupci će to kupovati
slažem se to stoji, ali neka sam ja to napisao pa da ekipa koja voli štagod šarafit, neka zna da ima fpv prihvatljive cijene.. al i sam ćeš se zložit da je setup puno bolji!

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #19
vjerojatno i je, ima tu iskusnijih kolega da daju takve procjene od mene

bez brige, oni koji traže/žele fpv na neku veću udaljenost, neće tražiti opremu u pluramaxu


Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #20
Samo cu napisat da nisi dodao carinu bez koje tesko da to sve dode i da je u pluramaksu cijena 2300kn.A na kraju svatko svoje novce ostavlja di zeli.
It"s not a hobby it"s a lifestyle! :)

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #21
ja ne znam oko koje se vi glupave teme tako prepirete, ajd smirite se kad već neće ovaj vjetar vanka :D
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #22
Dečki lakše malo  ;D

Živimo u vremenu kad nije problem dati po 3000-8000 kn (tu mislim i na one koji u pretplatama kao koštaju 1 kn) za mobitel koji u pravilu unosi samo stres u naš život a problem nam je svima dati puno manje novaca za anti stres terapiju  ;) i da s klincima lijepo uživamo na svježem zraku.

Stoga mislim da je nepotrebno unositi nemir i na ovakvo mjesto na web-u.

Meni je iskreno lakše u Hrvatskoj kupiti koliko god bilo skuplje, ako nemam strpim se pa odvojim lovu i kupim nego prepucavanja na engleskom jeziku (što je u biti posao komercijalista) sa nekim tamo biserom jel poslao robu, zašto nije i kad će. A onda slijedi grickanje noktiju da li će mi opaliti carinu ili ne i da li će uopće paket koji dolazi biti u komadu ili sve srokano unutar paketa  ;D

Ovako hobby ostaje stvarno hobby, antistres terapija  :D a ljudi koji od toga žive, neka žive, oni to vole i imaju volje raditi a normalno je da imaju i koristi od toga. Svatko tko radi bilo što mora imati i korist od tog rada.

Lijepi pozdrav cijeloj ekipi  ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #23
zmaltar, sve je rečeno ;)
Necu zvake, vrati kusur
Team LAHOR

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #24
Dečki lakše malo  ;D

Živimo u vremenu kad nije problem dati po 3000-8000 kn (tu mislim i na one koji u pretplatama kao koštaju 1 kn) za mobitel koji u pravilu unosi samo stres u naš život a problem nam je svima dati puno manje novaca za anti stres terapiju  ;) i da s klincima lijepo uživamo na svježem zraku.

Stoga mislim da je nepotrebno unositi nemir i na ovakvo mjesto na web-u.

Meni je iskreno lakše u Hrvatskoj kupiti koliko god bilo skuplje, ako nemam strpim se pa odvojim lovu i kupim nego prepucavanja na engleskom jeziku (što je u biti posao komercijalista) sa nekim tamo biserom jel poslao robu, zašto nije i kad će. A onda slijedi grickanje noktiju da li će mi opaliti carinu ili ne i da li će uopće paket koji dolazi biti u komadu ili sve srokano unutar paketa  ;D

Ovako hobby ostaje stvarno hobby, antistres terapija  :D a ljudi koji od toga žive, neka žive, oni to vole i imaju volje raditi a normalno je da imaju i koristi od toga. Svatko tko radi bilo što mora imati i korist od tog rada.

Lijepi pozdrav cijeloj ekipi  ;)

To je taj rad!

Ja osobno ne bih kupio taj model, ali mi je potpuno razumljivo da ima ljudi kojima je interesantan po toj cijeni!
MAK Zapad

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #25
Ja bi ga kupio da ima veći domet  i da mogu moje naočale na njega .


Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #27
Paaa, pošto vidim da svi ocjenjuju proizvod koji nisu ni vidjeli ni isprobali , da se i ja pridružim: radi se o odličnoj ponudi dobrog proizvoda !  :D

Što bi svaki jockey reko': ne kudi i ne hvali konja kojega nijesi jahao !

Damir

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #28
brijem da je stvar prva liga
naj fascinantnije je koliko dugo može biti u zraku....


za te pare teško da se može to nabaviti izvana....


a da ne velim na koliko tek higahjerca to dela .... nema šanse da ima smetnje....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: FPV iz pluramaksa..

Reply #29
 :-\ dali se ovdje na forumu opasno počelo piti ili kaj se događa ??? treba pogledat istini u oči i reci kakvo je stanje za buduče početnike...