Skip to main content

Topic: HobbyKing II (Read 5532 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HobbyKing II

Pozdrav svim ljudima koji koriste ovaj forum kao enciklopediju o modelarstvu,kao i ja!,velika pohvala! :D  :D  :D A sad otvaram temu da napišete svoja iskustva o naručivanju modela (aviona...) preko neta,znači ako je neko naručivao modele  npr iz Hobbyking-a ( Is the best! :D) da mi pojasni kakve modele ,koje veličine šalju u RH!(raspon krila)  Naravno dolaze u obzir i primjeri iz drugih stranica! Molim vas ako imate volje napišite svoja iskustva! Hvala vam svima unaprijed i "Letna vam godina bila"! Bojan  ;D
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: HobbyKing II

Reply #1
Dobar ti je austrijski lindinger, kod narudžbe ti odmah skinu Mwst (PDV) a dostava je 20 Eura. Ja uzeo dva modela kod njih i prezadovoljan. Sa HK se ne isplati modele uzimati jer ako i hoće poslati onda je postarina nenormalno visoka  >:(
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: HobbyKing II

Reply #2
Dobar ti je austrijski lindinger, kod narudžbe ti odmah skinu Mwst (PDV) a dostava je 20 Eura. Ja uzeo dva modela kod njih i prezadovoljan. Sa HK se ne isplati modele uzimati jer ako i hoće poslati onda je postarina nenormalno visoka  >:(

 da li je ovo provjereno, i da li vrijedi za poste restante brežice ili samo kad ide izvan EU?


Odg: HobbyKing II

Reply #3
Ne znam za Brezice, ja narucio u Zadar.
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: HobbyKing II

Reply #4
thx!

Odg: HobbyKing II

Reply #5
zanimljiv je ovaj once time popust... Artikl od 500$ imaš priliku uzet za 200..

Odg: HobbyKing II

Reply #6
ja sam nedavno naručio iz HK f18 edf...cjena je 69,99usd i poštarina 46 usd znači 116usd sve zajedno...super je što gledam već godinu dana taj avion i najjeftiniji je nego kod svih modelarskih web shopova..a odnedavno ga konačno šalju i u hr (jer je paket do 3,5kg)..jučer je poslan i čekam ga..Poslje toga očekujem da će mi lupit porez a možda i carinu na pošti carinjenja na gl kolodvoru u zg ali i stim zajedno taj model će ispast ispod ili oko 1000kn na moju kućnu adresu što je meni osobno i više nego ok cijena..


Djadjo

Odg: HobbyKing II

Reply #7
Poslje toga očekujem da će mi lupit porez a možda i carinu



mislim da ti ne smiju carinit jer je to modelarska oprema, a koliko ja znam ona se nikad ne carini, porez ti mogu lupit a možeš imat sreće pa da se ni to ne dogodi.

lp
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

Odg: HobbyKing II

Reply #8
Carinu,kolko ja znam naplačuju bila to modelarska oprema ili nekaj deseto,barem mi u VŽ plačamo.
Pital sam za jedan avion iz HK koji je po jako dobroj cijeni i dobil odgovor da ga ne naručujem jer mi ga nebudu ni dali nego vratili nekam u PM jer sve kaj je projektirano da leti nesme se uvozit!!! >:( ??? ???
Robert

Odg: HobbyKing II

Reply #9
mislim da te netko zeza  ;D
pa poznam ljude koji su si naručili modele iz HKa i došli su najnormalnije
 (ja sam isto naručio u HR neke- Cessna <1m i F5 EDF <1m, a neke u Slo -Mustang >1m)

Odg: HobbyKing II

Reply #10
Na igracke nema carine, samo PDV.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HobbyKing II

Reply #11
Ja zbog veličine paketa računam da će mi lupit carinu i pdv....ma neka za 200 kn više nebum propao...samo da više taj avion stigneee :) :)

 

Odg: HobbyKing II

Reply #12
hk nešto sada ne radi  :'( :'(

edit: čine se da mijenjaju server ili nešto

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.