Skip to main content

Topic: Kineski katamaran by"Mario" (Read 37968 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #45
Kako misliš otišle su ti žice koje vode u motor? Pa one su ti samo krajevi namotaja. Znači ako su ti one pregorile pregorili su ti i namotaji zar ne?  ;)


Nek me ispravi netko ako griješim  :)
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #46
Te zice sto idu iz motora su ti pocetci i krajevi namotaja jedino rijesenje je premotati ga, sto znaci da ces kupiti drugi motor. Za taj brodic i taj prop 38 sto mislis staviti treba ti motor preko 700w i oko 2000kv.

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #47
bravo Marijo još jedan uspjeh ovaj puta si skuril drot. Da si barem poslihal kaj ti veliju da da polako dižeš druk pa provjeris dal štima.
Potpiši se sa MT Style kajgod zemem  sve zanitam

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #48
a ti se isto nemreš suzdržati nego da ga podjebavaš kaj god da on posta...

ko da je prvi kaj je skurio motor ili regler ili napuhao batku

mislim da bi bilo korisnije da si "taj dio" sa priprđivanjem izbacio drugdje, a ovdje ostalima objasnio kaj se dogodilo i zašto, kako idući put to pokušati izbjeći

ovo je prilika da svi nešto naučimo, ak je forum tu da se međusobno "spuštamo" mogli smo svi biti na index hr forumu i bilo bi isto...

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #49
Ovi forum je pun drama queena.
Da..ni prvi ni zadnji koji je nesto zapalia
Al svejedno mario ne daj se i daj izravnaj tu osovinu,opet skace ko klokan hehe

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #50
Malo off topic, al moze li mi netko pomoci? Htio bih ovog Glamour trolla stavit na ignore listu, ali ne znam kako?


EDIT: Nasao!  :-*
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."


Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #52
Malo off topic, al moze li mi netko pomoci? Htio bih ovog Glamour trolla stavit na ignore listu, ali ne znam kako?


EDIT: Nasao!  :-*

čini mi se da je "Glamour" alter ego nekog starog poznatog člana... formiran samo za podjebanciju i obračun na način
da se ne mora izravno konfrontirati ...
Nemrem nagađat kojeg.. to bi možda Admin znao zaključiti... po IP ovima..

 

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #53
Malo off topic, al moze li mi netko pomoci? Htio bih ovog Glamour trolla stavit na ignore listu, ali ne znam kako?


EDIT: Nasao!  :-*

čini mi se da je "Glamour" alter ego nekog starog poznatog člana... formiran samo za podjebanciju i obračun na način
da se ne mora izravno konfrontirati ...
Nemrem nagađat kojeg.. to bi možda Admin znao zaključiti... po IP ovima..
Ta osoba je puno pretjerala sa glupim komentarima,neznam kaj on uopće i radi ovdje jer nema niti jedan post o modelima :-\

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #54
Pa ja mislim da je on tu iskljucivo radi tebe  :D


Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #56
Pa ja mislim da je on tu iskljucivo radi tebe  :D
Ova je dobra ;) :D :D :D :D :D :D :D .Uglavnom nisam peder ;D
marijo ne trebaš ti meni povedati kaj jesi ili kaj nisi znamo se mi još sa maketarskih izložbi tamo u tehničkoj kulturi.
Za vse ostale pretstavio sam se tamo u ono predstavite se pa nek si poiska tko hoče.
Ovdje sam jer čekam da Marijo počne još jednu gradnju sa slikama da se zabavljamo kako smo se zabavljali sa njegovim autekima u staklenim vitrinama na izložbi

Odg: Kineski katamaran by"Mario"

Reply #57
Onda nas nemoj vrijeđati,ništa ti nismo napravili loše.Sorry ali moraš proraditi na kulturi i još k tome ako me znaš zašto si takav,znaš i sam da sam dobar dečko.Eto toliko ukratko.BTW:Kako ti je ime?