Skip to main content

Topic: Preljevnica na Jankomiru! (Read 94456 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #1
Hvala za filmiće,pozdrav! ;)
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #2
Zuper-duper je ovo


KAje s murijom bilo? nadam se da ne bu nekih problema i komplikacija?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #3
Bude itko tamo u nedjelju oko jedan?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #4
Možda ja naletim sa čamčekom,ako nebude kiše!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #5
dolazim u 1  :)

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #6
Na zalost, ipak nisam stigao doci u jedan, pa sam dosao oko trojke i ipak sam uspio skurit 3 tanka!

Ovaj put se nije nista snimalo, posto je drug Zed igrao nogomet i ubio glezanj :D

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #7
Ja sam bio oko 14:00 , nisam vam htio smetat da nam se ne pomešaju kontrole, a da sam znao mogao sam vas posnimit


Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #8
To se jako teško može dogoditi na 2,4GHz. Bolje reći ako je sve u redu sa prijemnikom i stanicom, smetnje su ispod 1% što je zanemarivo.

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #9
Imam Phantoma 2 vision plus njemu je stanica na 5,8 a fpv na 2,4 a početnik sam u tome pa me frka

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #10
Bilo bi fora kod tih snimanja odraditi to a Quada ili hexe oko s-bacha ili nečega tako u zraku.   To bi bila snimka za popizdit.  Naravno da je potreban  jeben dogovor i pažnja, možda jedno 2-3 probe, ali mislim da bi rezultat bio prejeben.  Da probate?

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #11
Ni se z velkim avionima za zajebavati. Pogotovo ne na ilegalnom letališću...

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #12
Bilo bi fora kod tih snimanja odraditi to a Quada ili hexe oko s-bacha ili nečega tako u zraku.   To bi bila snimka za popizdit.  Naravno da je potreban  jeben dogovor i pažnja, možda jedno 2-3 probe, ali mislim da bi rezultat bio prejeben.  Da probate?

Nije losa ideja ;)

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #13
Mogu ja sa minijem za avioncem, nije greda ;D

Odg: Preljevnica na Jankomiru!

Reply #14
Evo, pao dogovor :D