Skip to main content

Topic: zapišavanje konkurencije (Read 2348 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zapišavanje konkurencije

da bi preoteli dio kolača brzo rastućeg segmenta, hobbysta i manje zahtjevnih snimatelja s GPS/brushless/gopro u zraku...,
i to sa stilom (sve argumentirali, ne samo rekla-kazala: bolji smo, kupite nas)
-veća nosivost
-otporan na pješaka  :D
-odvojena ploča s gimbalom od ostatka framea
-26 minuta u zraku s gopro i gimbalom
-sklopivost
....

za koji mjesec možda netko i njih nadmaši, bit će zanimljivo vidjet skalu od 5-6 multija ispod 1 glavnog  ili yokozunu od 200kg na quadu :D  ;D  :P


Turbo Ace Matrix Quad 3 times the flight time and payload of DJI Phantom Vision and Blade 350 QX
Turbo Ace Matrix Quadcopter

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #1
Super je, sviđa mi se ova sklopivost, ali i dalje ostaje žrtvovanje jello free slike kada se koriste 15" da bi se dobila bolja autonomija, GoPro je mala kamera i upija sve kao spužva. A što se tiče autonomije, prosječna, 25+ min ide ali mora na 6S 8000mAh što je već dosta teška baterija. Ali sve u svemu dušu dalo za FPV isto kao i ovaj moj Slavonac-karbonac, čak me malo i podsjeća na njega.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #2
posto se usporeduju sa walkerom, fantomom i sl. onda je i cjena ~500$? mos si mislit...

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #3
Nijedan od tih navedenih nema instaliran i podesen bl gimbal u cijeni
A znamo koliko kosta z3-2d za fantoma  :)

Ma nis ja njih ne guram. Dapace taj frame se i lakse napravi doma za razliku od ovih plasticnih okruglastih ostalih. Vrlo slicni vec i lete kod nas kako je frankycro naveo.

Samo sam stavio filmic jer se sprdaju s konkurencijom. 
A ima par detalja koji se mogu pokupiti pa ugraditi u domace modele  :)

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #4
Meni se svidja frame. I da, stvarno ima par detalja koji bi se fino dali iskopirati na domace modele.  Osobno mi se najvise dopada sto se krakovi mogu sklopit.

Cijena inace prava sitnica, 2,397.95$, goli model.

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #5
tom nisam ni mislio da "guras" nego sve je to super kaj su oni bolji od konkurencije, ali obicno se ide hvalit da si bolji od konkurencije ako imas bolji model za manje love, a kolko vidim ovaj je barem duplo skuplji od konkurencije.

supre je fora sa sklopivim nogicama, pogotovo kad su propovi 15" ko na ovom

Odg: zapišavanje konkurencije

Reply #6
Odlican stroj, super kaj je sklopiv , tak sam ja nesto mislio sebi slagati za sljedeci quad