Skip to main content

Topic: Evo i mene u svijet multija (Read 1405 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo i mene u svijet multija

Da se ne pretstavljam posto sam dosta dugo na forumu zadnje vrijeme bio nesto manje al evo malac ima 4g u guzici i vrijeme je za povratak ni manje ni vise nego quadicem.Prvo sto moram napravit je zahvaliti se putem FF kolegi s foruma pod imenom Antonioxx.zadnje vrijeme sam ceprkao po forumu sto se tice quadova nista ozbiljno onako iz dosade i slucajno naletim na frejm od Antonijaxx i posaljem upit.Posto se nisam ama bas nista razumio u quadove tako reci ni sto je frejm i rezne plocice tipa kk2,naze i sve ostalo antonioxx mi je sve detaljno opisivao u PP i mic po mic ja bi uzeo frejm u njega al ko ce to slozit kad kurc.....ne razumijem svakako kako sam imao love tako sam slao Antoniuxx i on je nabavljao iz hobby kinga sto treba i eto napokon tarrot 650 slozen i u mom vlasnistvu evo moj prvi let tj drugi taj dan prvi je trajao 2-3 min ali kako sam do sada letio avione i za orijentir imas krila trup a na multija cetiri sipkice tako da sam prvi let cim sam ga digao isao dosta brzo napred pokusam skrenit palicom kojom inace skrecem avionom a ono corak niti znam vise u kojem je pravcu ni gdje oce ni gdje nece :D sve u svemu sad vec polako vatam da nebi mislili da slucajno sljecem ovako tvrdo kada dođem na 5cm od zemlje naglo oduzmem gas jer mi je na prvom sljetanju nogica zapela za travu i skoro sam osao na krov.eto mali kratki video a za sve ostalo o multiju o premi nek doda Antonioxx      Prvi let quadom

Odg: Evo i mene u svijet multija

Reply #1
Pozdrav ekipo, ja sam novi ovdje, i upravo  sam ušao u svijet rc pilota;)
a ukratko bi pohvalio, prijatelja Antonija Ivčića koji je i meni složio letjelicu quadrocopter, i ne samo da je dobar, nego je najbolji u tome!
Davor1111

Odg: Evo i mene u svijet multija

Reply #2
Hvala šunex, hvala davor1111, oba dva ste savršeni kao početnici svaka čast, ja se trudim da vam pomognem i da se svi skupa ljepo zabavljamo



Leti samo leti :-)