Skip to main content

Topic: Multirotor - incident na stadionu (Read 1946 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #1
hahaha.. upravo naletio na video pa krenuo da ga postam... zapalio ih ko kutiju šibica =)


Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #3
Ovo je prvi multirotor za kojeg mi nije zao sto je zavrsio u dijelovima...  :-\

Vrhunac nekulture i nepoštovanja prema igračima, drzavi, narodu... bez daljeg komentara...

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #4
Samo to je trebalo, sada ce fino uredbe po ubrzanoj proceduri da se uvede red medju RC letace.

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #5
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #6
Meni je žao drona što se našao u takvim rukama, ali čekaj koliko ih ono proizvedu dnevno? Zdrava konkurencija koja se prelama preko modelarstva kao hobija, ok nosio je tu zastavu, što će biti kada bude nosio bombu, a možeš ga kupiti maltene u Lidlu, e genijalno su to izveli.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #7
a sta sad...kad bude nosio bombu onda ce neko eksplodirati, sta drugo. glupo je raspravljati o tome sto se sve moze, a jos gluplje staviti zakonsku tarabu na sve to, jer ce takva taraba zaj***ti iskljucivo i samo RC modelare, ako neko hoce napraviti neku sranje s time nabavice ga vec na crno bez beda.

mislim ono, sta bi bilo da su se danas pojavili auti....a vozili bi se a.....svaka budala se moze vozit..a sta ako zgazite nekog? e ne moze auti, zabrana.

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #8
palo mi na pamet i ovo u vezi auta....vidite i sami da se kemija sa samovozecim autima, kako se cini to ce jednog dana biti i realnost. kada bude svakodnevica, pitanje je vremena samo kada ce neko haknuti auto da ubije nekog....i sta onda, ban na takve aute?


 

Odg: Multirotor - incident na stadionu

Reply #10
Uskoro ce zabrane... ::)