Skip to main content

Topic: FrankenDrone (Read 3455 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FrankenDrone

Pozdrav.

Evo novog FrankenDrona:

https://www.youtube.com/watch?v=5kpJIcweZmc

Još se ima tu za dorađivanje i ispravljanje grešaka, no zadovoljan sam malom masom (57 grama bez beterije). Nisam još probao, ali Mobius kameru bi trebao nositi bez problema, kao i FPV opremu.

[attach=1]

LP,
milan
---

Odg: FrankenDrone

Reply #1
Nije da se hvalim... ok, hvalim se. Jutros je bilo predivno jutro bez vjetra i kiše. Snimio ovo frankendronom:

https://www.youtube.com/watch?v=LNl6yFg_lpk

Sad sam se upravo vratio sa izletišta Sopot i snimio još nešto materijala. Bit će ovdje kad završim obradu. S tim dronom imam malih problemčića, tj. sa kontrolerom od JJ1000. Dosta je čudan, kad ide dolje, što god pokušao... nezaustavljivo propada. Nemam pojma što se događa. Kontroler od Bayangtoysa x8 je daleko bolji, no ili ga moram kupiti, ili riskirati jedan i izvaditi kontroler pa staviti na franken. Poanta je što je frankendron daleko lakši i duže leti sa istom baterijom.

LP,
milan
---



Odg: FrankenDrone

Reply #4
Odlično 8) .Baci poglede na moju Tarantulu od 60 grama RTF ;D .

Nisam vidio. Imaš link?

LP,
milan
---
Evo ja sam se suscrajbo na tvoj kanal ;) zanimljiv je ;) ,možeš i ti na moj,uvijek nešto novo objavim.Link ti je dole pa baci pogled i lajkaj ako ti se sviđa. ;) :) 8)
http://www.flyfreak.net/multirotor/tarantula-spider-1505-4ch-6axis-gyro/

Odg: FrankenDrone

Reply #5
Milane, to je FPV let ili samo snimanje?
Lp,
Alex

Odg: FrankenDrone

Reply #6
Milane pa kaj policija pretiće sa desne strane kamion i to u jednoj traci??? To još nisam vidio, i bez rotirki. Pa mogli su poginuti da je kamion malo trznuo desno na sredinu svoje trake  :-[ :-[ :-[ :-[
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!


Odg: FrankenDrone

Reply #8
Milane pa kaj policija pretiće sa desne strane kamion i to u jednoj traci??? To još nisam vidio, i bez rotirki. Pa mogli su poginuti da je kamion malo trznuo desno na sredinu svoje trake  :-[ :-[ :-[ :-[

Tako se i meni činilo dok nisam dobro pogledao snimku. Naime... kamion je dao lijevi namigivač, jer je tu račvanje, a policija je to dosta kasno skontala (da je ovaj sa kamionom dao žmigalec) pa su kočili i vrlo usko prošli uz rub kolnika. Sve je izgledalo "za dlaku".

LP,
milan
---

Odg: FrankenDrone

Reply #9
Lijepe snimke radiš sa minijem, svaka čast. Visina je isto lijepa za tako mali quad, sigurno ga je teško vidjeti gore.
Lp,
Alex

Odg: FrankenDrone

Reply #10
Lijepe snimke radiš sa minijem, svaka čast. Visina je isto lijepa za tako mali quad, sigurno ga je teško vidjeti gore.

Je, teže je nego ovi sa bijelom karoserijom. Zato neke letove radim nisko, a ove visoko su uglavnom FPV. Ajd, do nekih 50 metara visine ga još nekako i vidim. Nema teorije da znam što je naprijed što nazad, no stari dobri trik: pomakneš palicu naprijed i gledaš na koju će stranu... onda znaš kako je orijentiran.

LP,
milan
---