Skip to main content

Topic: 2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog? (Read 1788 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog?

Pozdrav svima, sastavljam jos jedan tarot 650 i hocu 2 vtxa stavit na njega pa me zanima moze li to ovako kao na slici tj smiju li antene biti cca 15cm jedna od druge? Vtxovi su 600mw.
   

Odg: 2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog?

Reply #1
Udalji frekvencije na kojim odasilju i isprobaj,nije preporucljivo da ih ovako montiras blizu al mozda nece smetat jedan drugome,vidjet ces kad isprobas.

Odg: 2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog?

Reply #2
Da bas sam mislio i za frekvencije pitat dal ce pomoc ako udaljim... eto tako cu onda pa sta bude ako ne bude ok idu na noge pa kad se rasklopi imat ce 50 cm bar

Odg: 2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog?

Reply #3
Za sad se video signal pokazalo ok mada nisam bas daleko letio jos cu testirati. Al kad smo vec kod 2 vtxa na quadu tu su i 2 receivera pa me zanima jel ok pozicija kako sam stavio jedan je frsky ovaj s deversity antenama a drugi turnigy(antena u crvenom buziru)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Odg: 2 vtxa na quadu i njihova pozicija. Smiju li biti jedan pokraj drugog?

Reply #4
Isto kao i s vtx treba isprobat,ova crvena antena ti je dosta okruzena karbonom koji blokira signal,al treba testirat pa vidjet.