Skip to main content

Topic: Phantom 3 - baterije "klonovi" (Read 7530 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #15
Drug, ima li neka vodilja - kako proci, a da se ne dodaje PDV u konacnici?!  ::) ???
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #16
Ja iz Zadra najnormalnije naručio preko ebay-a i ništa nisam platio. Poslano je preko NL pošte s njihovim brojem i stiglo za 10-ak dana. U oglasu stoji da je iz kine
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #17
...znaci imao si srece!!  8)
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #18
Dosta paketa koji idu preko NL post international prođe bez carine. Fora je u tome da kinezi pošalju paket u nizozemsku, NL post na svom sortirnom skladištu ima pripremljene naljepnice s krajnjom adresom koje zalijepe preko original adrese i ispadne da je pošiljka došla iz nizozemske. Doduše, paket dobije i žutu naljepnicu koja navodi članke iz Ugovora o trgovini u EU, konkretnije da je roba ušla u EU i nije plaćena carina i porez, ali iz nekog razloga naša pošta te pakete često ne pošalje na carinu.


Možda ima veze s srećom da paketi NL post prođu ovako  i nadam se da će dugo ta sreća trajat ;)



Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #19
Da, cesto kupujem tak - sto je upravo tracking broj iz NL - ali ja nemam te srece, sve ostaje na carini  :(
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #20
Nema veze da li paket ide NL postom ili nekom drugom, jednostavno ga nisu carinili, nekada prodje, nekada ne.
Meni su jedan paket iz US-a poslan obicnom postom carinili, nakon par dana isti takav paket stize ponovno jer smo narucili dva s razmakom od tjedan dana i nije carinjen.

Primijetili smo da pakete namijenjene istoj osobi carini skoro uvijek isti carinik pa vec u startu kada lik vidi tvoje ime otvara paket :)

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #21
da, il'te voli il'te ne voli.[emoji2]


Sent from my iPad using Tapatalk

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #22
Pogotovo teta Jadranka :)

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #23
...joooj, ja sam onda na onoj hrpi "ne voli" :(
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #24
Nisi jedini, meni danas otvarali paketic sa 5 CR1620 baterija, paket debljine 2 lista papira :)

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #25
Eeee, kad te neide onda neide :(
Narucio ja prije par dana bateriju ovdje http://www.ebay.com/itm/131922699870

kada evo danas Kinez napise

Quote
We are so sorry to tell you that we can not find the available shipping method for your order.

Deep sorry for the inconvenience. In this case, we can arrange the full refund to you. Is that ok? If you do not reply us within 48 hours, we will refund to you at first to protect your benefit.

For any other further information or assistance feel free to contact us. We will do our best to assist you.

Best regards.

Sto sada pobogu???!
Gdje su kod nas najjeftinije baterije za P3?!

lp
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #26
Na listu gdje ne salju su stavili i susjedne zamlje, to moze znaciti da je netko zeznuo sellera i sada vise ne zeli slati u HR.



Odg: Phantom 3 - baterije "klonovi"

Reply #29
Drazic...da cujemo update - da'l se drzi ova klonirana batt. koliko letova si odradio?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....