Skip to main content

Topic: sto se radi-radi se zagi (Read 14214 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sto se radi-radi se zagi

aj da probam i ja,ak ga skrisim barem mi nece bit (previse) zao,za sad sam uspio izrezat jedno krilo improviziranim rezacem,malo je neravno,posmirglat cu ga sutra...

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #1
spojena krila..malo sam ga modificirao,stavio pojacanja od drvenih šipkica..


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #3
kak sam bio zanesen gradnjom zaboravio sam slikat vise detalja,sad je vec demoliran nakon crash testova...

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #4
a cuj,ovo mi je prvi model tak da nije ispao savrseno bas zbog tezista,kolko sam skuzio najbitnije je stavit bateriju na pravo mjesto jer je ona najteza,ja sam teziste odredio jednostavno,dok je bio "prazan" tj samo krila stavio sam ga na prst ispod i pomicao dok se nije naginjao ni u jednu stranu,to sam si obiljezio flomasterom,i zatim sam se orjentirao prema tome kod stavljanja baterije,e sad dal je to sto posto ispravno nisam siguran,nek me neko ispravi ak grijesim...samo sam ja to odredio za 2 s bat,al mi je ta bila preslaba pa kad sam stavio 3s nije bilo dobro,poletio je al je isao ludom brzinom...


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #6
meni je pao mozda deset puta i nista nije puklo osim serva,valjda su zakrilca preteska i prilikom udara krenu u jednu strani i ode servo..da nije tolko brz  nebi najebo tolko puta,za vikend radim drugog pa cu vidjet kak ce taj ispast...

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #7
znaci brz je kao vrag? :) to ja trazim,danas sam probao moj f117 super leti da se odlicno snjime upravljati,
i nako sto sam promijenio setup, opet mi je sporiji nego sto sam ocekivo, koji ti setup imas na zagiju?


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #9
OOOO super ovo izgleda samo tako nastavite kad jednom probate zagija kako leti to vam je kao ljubav na prvi pogled.
Ako vam treba pomoč oko zagija samo javite.
Mišo s 1880 motorom iz hi modela i 8x6 propom ide preko 150km. moj s 2826-6 2200kv i propom 7x4 cca 130km.
Možeš voziti brzo a možeš i jedriti raditi role dvije po sekundi napravit luping u tri metra letit naopačke ko od šale i što veči vijetar veča uživancija.
Ovo je bio moj prvi let s zagijom
zagi RCLija.MP4

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #10
moj je 2826 1900,neznam koji je prob,meni je moj bio ne brz nego prebrz,nisam stigao manevrirat s njim..
"rclija" daj mi pojasni malo onac cg calculator,upisu se dimenzije i onda on izbaci poziciju tezista il sta..!?

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #11
Ja s njim nisam radio ali tako ti radi ubaciš dimenzije krila i on ti odredi cg.
Meni je cg na 23cm od nosa i tako mi najbolje paše dok kolegi denisu je na 24.5cm i oba dva modela fantastično lete
imaš negdje njegov video u temi i još jedan zagi.
Što se tiče manevra kad ukrotiš tu zvijer nitko ti neče bit ravan.


Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #13
kolega Rober32 od cega si koristio zicu za rezac..ja sam koristio od fe a ali i ona mi puca :'( :'( :'( nemam stvarno srece sa zicom..pa ako bi mi mogoa reci sto si ti koristio ????
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: sto se radi-radi se zagi

Reply #14
he,ajd pogodi,imas jedan pokusaj...spojena je na 24 v,1.5 A..najbolje je sto je mozeš napet ono uzasno jako,ne puca dok se zagrije i ne rasteze se(barem ne oku vidljivo)..