Skip to main content

Topic: TKO SVE VOZI ZAGIJA? (Read 22753 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #15
Još jedan :)
Zagi...hm...ima ih puno...zadnjeg sam jučer skrešao na jednom ahm, nezgodnom testu.


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #17
hehehe kolega Diogen :D :D :D :D :D :D :D procjene su vam korektne

e ali stvarno "ZAGI JE ZAKON" eto sutra poslijepodne idem po 3 table finog stiropora navodno ej stigla posiljka novog stiropora u Vinkoprom neki novi..pa idem sutra pogledati sto ej to pa idemo odmah jos jednog napraviti...jer ja osobno se nemogu zadovoljiti sa kolicinom Zagija
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #18
hehehe kolega Diogen :D :D :D :D :D :D :D procjene su vam korektne

e ali stvarno "ZAGI JE ZAKON" eto sutra poslijepodne idem po 3 table finog stiropora navodno ej stigla posiljka novog stiropora u Vinkoprom neki novi..pa idem sutra pogledati sto ej to pa idemo odmah jos jednog napraviti...jer ja osobno se nemogu zadovoljiti sa kolicinom Zagija

Samo naprijed vuče, materijala za postanje nikad dosta
Također te pozivam i na RCWINGS jer je svaka informacija je dobrodošla  :) :) :)
Što više različitih izvedbi to zanimljivije  ;D .



Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #19
Evo ga jos jedan zagi 100cm raspona, motor ovaj:http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=4203&Product_Name=HXT_2040_%28130L%29_2080kv_Brushless_Inrunner


Propeleri  ce se pokazati prilikom probnoga leta 5x5  6x3 i 6x4  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?idCategory=264&curPage=4&v=&sortlist=

jedva cekam probni let da vidi kako ovaj ide, posto sam kupio gotovo krilo, i profil je puno tanji od prvoga zagija!



Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #22
Miso i ja dolazim iz Bibinja i stvarno mi je drago da u mom mjestu ima zagista stvarno nisam znao istina da sam več 12 godina u Dugom Selu.

Ma ima nas brdo :)

Malo sam ovih dana izvan pogona ali se vračam za par dana.

Pozdrav od lije(Lisica) Bibinjac kako me zovu moji. :D


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #23
 :D :D :D :D ,,,a što misliš  zašto  majstoru za jUrišnik  iz Bibinja nick Fox,,, ?????
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #25
nije to slučajnost, oni su rođaci, od starog dide lisca unuci :D


Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #27
Mogu samo reči : 

 :D     Z A G I   J E   Z A K O N !!!!!

Po cijelom forumu ste zasijali Zagije. :)
Sirite li zarazu ili ??

Dijeluje mi kao da jos niste probali Magic-a.  Mnogi modelari su njime fascinirani...
Ces da letis brzo, ces polako, ces huvera,poletanja iz ruku ili naglog manevra sa malo brzine, spirale, kratki lupinzi, padajuci listovi,...,  sve to pruza jedan model u kompletu, a zove se MAGIC.
 Stvarno je Magican...

Teryn DalBello, pogledajte kako leti Magicom...:
http://www.terynd.com/


Giga...

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #28
Giga mislim da ti nisi probao zagija  ;) i sijemo samo u pod rubrici(o zagiju).

A što se tiče magica mislim da izgleda super.

Pozdrav od lije

Odg: TKO SVE VOZI ZAGIJA?

Reply #29
Giga mislim da ti nisi probao zagija  ;) i sijemo samo u pod rubrici(o zagiju).

A što se tiče magica mislim da izgleda super.

Pozdrav od lije

Pa ono, bilo kuda (po forumu) Zagi svuda... ;D

Moji kolege iz susjednog kluba svi furaju Zagije, pa sam cesto uz taj model. Fora mi je jedino sto ima brzinu i sto je manje osjetljiv na ostecenja. Iskreno ne vuce me nesto posebno na njemu, no jednoga cu si ipak sfrkati.A uz vas vjerojatno ubrzo... ;)

Giga...