Skip to main content

Topic: Hocete zaraditi ? (Read 24515 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #45
A DAJ MI RECI KAK BU SE VIDLA SA 300 METARA VISINE???HALO ?


Pa i moze se vidjeti preko cjele slike.

Tako sa mojim kolegom Zmajarom neki dan letio jedan novinar.
Isli su snimati park prirode Lonjsko polje.
Lete oni na cca 150m i kaze novinar evo ergela konja ,
 ajde se dizi vislje da ih bolje uhvatim. Digli su se na 500m i novinar zadovoljan.

   Kada su se spustili Pilot Zmaja pregledava slike i pita ,a gdje su slike sa 500m ,one ergele??
A novinar pokaze, pa to su ti ovi konji kaj su po jedan na svakoj slici  ??? .
 Tip je imao neki fotic sa pola metra objektivom i toliko priblizi da je mogao slikati i sa zemlje.
Ni trebal leteti.

Pa se tako i ja javljam za ovu ponudu slikanja, ja cu sa zemlje ,
 a reci cu da sam slikao sa 300-500m.

Giga... 8)

A onda se i ja javljam s obzirom da imam profi foto opremu :D

Ti raoul ako imas profi opremu trebas letjeti visoko da snimis nisko, Kao onaj novinar ... ;D

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #46
A DAJ MI RECI KAK BU SE VIDLA SA 300 METARA VISINE???HALO ?


Pa i moze se vidjeti preko cjele slike.

Tako sa mojim kolegom Zmajarom neki dan letio jedan novinar.
Isli su snimati park prirode Lonjsko polje.
Lete oni na cca 150m i kaze novinar evo ergela konja ,
 ajde se dizi vislje da ih bolje uhvatim. Digli su se na 500m i novinar zadovoljan.

   Kada su se spustili Pilot Zmaja pregledava slike i pita ,a gdje su slike sa 500m ,one ergele??
A novinar pokaze, pa to su ti ovi konji kaj su po jedan na svakoj slici  ??? .
 Tip je imao neki fotic sa pola metra objektivom i toliko priblizi da je mogao slikati i sa zemlje.
Ni trebal leteti.

Pa se tako i ja javljam za ovu ponudu slikanja, ja cu sa zemlje ,
 a reci cu da sam slikao sa 300-500m.

Giga... 8)

A onda se i ja javljam s obzirom da imam profi foto opremu :D

Ti raoul ako imas profi opremu trebas letjeti visoko da snimis nisko, Kao onaj novinar ... ;D

Pa ja bum bar uzival gore u zraku.. dok se neki model ne zaleti u mene :D

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #47
Giga se izgleda ne boji Bare i njenog brkatog haustora  ;D
 
Giga samo da znaš Bara je ko crna rupa dovoljno je da se probližiš na 2m i upadaš skupa sa fotografskom opremom i Raoulom unutra  :D
 
Zato se snima iz velike visine zbog mjera predostrožnosti a tak je Mario siguran da nebu ostao bez skupe opreme ako se snima sa njegovom aparaturom  ;D 

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #48
Dobro Zac, kaj je Bara crna rupa pa privlači i svjetlost svojom beskonačno velikom masom?
D.


Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #50
no dobro tko hoce zaradtiti 2000 kalorija daasn popodne slikajuci na kanalu iz zagija
 
model mora ponesti u zrak  ovu kameru
 
naravno bumo potpisali ugovor o obeštecenju u slucaju uništenja opreme
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe



Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #53
ovo s Barom zvuči primamljivo  :D . ak je riječ o snimanju letališta zašto je nužno da se snima iz zagija?

zato jer smo u rubrici zagi....
 
rubrike za onaj tvoj nema .... aliiiiii  to ne znaci da ako se spustiš do nas nebu koja kalorija za tebe....
prirodnih crnih rupa nema ni za nas ....
a ni jedan od nas nije sklon istraživanju neprirodnih crnih rupa.
odnosno svi volim crne rupe koje usisavaju a ne volimo one koje izbacuju smeđu materiju
odnosno volimo kad su u istoj galaksiji obje rupe i ova koja usisava i ova koja izbacuje...
 
nadam se da sam detalno opisao  :P
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #54




evo je!
struja zakon, nitro USTAV


Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #56
.. ak je riječ o snimanju letališta zašto je nužno da se snima iz zagija?
Zato da se dade jasno do znanja da smo mi jubito-piloti i da nekakvi jurišnici i slićni neuspjeli klonovi nisu u stanju udovoljiti zahtjevima...
Pakuj model u auto i poslje posla na Kanal, što čekaš ?


Damir


Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #58
Zato da se dade jasno do znanja da smo mi jubito-piloti i da nekakvi jurišnici i slićni neuspjeli klonovi nisu u stanju udovoljiti zahtjevima...

Damir

a meni si htel prodati tog jurišnika  >:(  a sad nevalja
 
i to sa žabama  >:(

ti si svoje žabe jednom dobil
 
a ja sam evo friško zeznuo kolegu i moram se revanširati za pretrpljeni stres....
spakiral sam lipo za poslati poštom i onda ih pržio u autu par dana....
 
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Hocete zaraditi ?

Reply #59
Zato da se dade jasno do znanja da smo mi jubito-piloti i da nekakvi jurišnici i slićni neuspjeli klonovi nisu u stanju udovoljiti zahtjevima...

Damir

a meni si htel prodati tog jurišnika  >:(  a sad nevalja
 
i to sa žabama  >:(

ti si svoje žabe jednom dobil
 
a ja sam evo friško zeznuo kolegu i moram se revanširati za pretrpljeni stres....
spakiral sam lipo za poslati poštom i onda ih pržio u autu par dana....

Da žabe ko dva plava balona su bile, malo je bil problem zaljepiti ih na depronca kad su okrugle pa sam dole napravil kutiju  ;)
 
Nije fora da mu ih prodaš ko nove, kakav je to onda biznis rabljenom robom. Par dana u autu dva tjedna ih šalješ diljem ljepe naše da se malo još napuhnu pa to sve obračunaš i onda tek na pravu adresu. Čovjek kad primi paket lijepi je veliki a i tebi se lijepo vidi kad ti poštar donese otkupninu.
 
Diogen je pošteno najavio da jurišnik nevalja i da je zato u pol cijene  ;D  još roštilj i piva pride