Skip to main content

Topic: MD80 Kamera (Read 15193 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MD80 Kamera

Reply #30
nevjerovatno!

osim sto je objektiv ispao, polovi baterija bili su spojeni!
+ i - su zalemljeni jako blizu, tako da je u cijeloj prici stradala jedino baterijica, a kamera i dalje radi (spojena na drugu bateriju).

jos da me sad posluzi i vrijeme pa da vidim kako funkcionira u praksi :)

hvala!

Odg: MD80 Kamera

Reply #31
[move]nevjerojatno ali istinito[/move]
                                                                                   [move]tradicija kvaliteta povjerenje[/move]

                                                       [move]hsaraga[/move]

Odg: MD80 Kamera

Reply #32
Saraga spasio kamericu od sudbine zvane 'waste', da te nema, trebalo bi te izmisliti !  :D


Odg: MD80 Kamera

Reply #34
Je, ali pazi !!! "Notes: the TF card is not included!!"
Dakle slijedi ti kupovanje mem. kartice
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)


Odg: MD80 Kamera

Reply #36
Ja imam klon MD80 - Turnigy sa UH i dosla je sa micro SD 2GB, pa predpostavljam da u MD80 ide isto SD kartolina
Tamo ti je cijena oko 19$ sa karticom. Ne ulazim u kvalitetu jadne i druge.
"It seems that perfection is reached not when there is nothing left to add, but when there is nothing left to take away" (Antoine de Saint Exupéry)

Odg: MD80 Kamera

Reply #37
evo mala modifikacija kamere,

na sobnoj temp(i preko ljeta vani jasno :) ) je mogla snimati 45 min u komadu dok ne potroši bateriju.
ne znam kako ostalima rade po zimi,
ali ako se drži 1h ispod 0°C(npr na livadi kad se leti) je mogla snimati samo 8 minuta, i ugasi se,
(nema GoPro bez razloga grijanje baterije...)


padne jako kapacitet baterije...
pa eto rješenja, stavljanje još jedne iz druge kamere (ili neka druga LiPo ćelija, pošto se radi o 1S)

rezultat očit!


[attachimg=1]

[attachimg=2]



a evo i testa na livadi,

http://www.youtube.com/watch?v=elKUBrjqKDs

Odg: MD80 Kamera

Reply #38


 


Odg: MD80 Kamera

Reply #42
evo mala modifikacija kamere,

na sobnoj temp(i preko ljeta vani jasno :) ) je mogla snimati 45 min u komadu dok ne potroši bateriju.
ne znam kako ostalima rade po zimi,
ali ako se drži 1h ispod 0°C(npr na livadi kad se leti) je mogla snimati samo 8 minuta, i ugasi se,
(nema GoPro bez razloga grijanje baterije...)


padne jako kapacitet baterije...
pa eto rješenja, stavljanje još jedne iz druge kamere (ili neka druga LiPo ćelija, pošto se radi o 1S)

rezultat očit!


[attachimg=1]

[attachimg=2]



a evo i testa na livadi,

http://www.youtube.com/watch?v=elKUBrjqKDs



Ja sam to drugcije rijesio, tako da sam izbacio bateriju i polemio servo konektor! Sada samo zastekam u reciver i pici!