Skip to main content

Topic: Pitanje za kk2 poznavatelje (Read 2123 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pitanje za kk2 poznavatelje

Dakle imam quad sa kk2 na 1.6FW...sve radi super (isto je bilo i na 1.5FW) osim jedne sitnice  :(...kad se na Self Levelingu nagije supšta quad postaje nestabilan (što se brže spušta to je nestabilniji). Pokušao sam se igrati sa gainom ali nema nekog razultata (vide se poboljšanja ali ni približno nije dobro). Napominjem, u svim ostalim režimima leti odlično (bio SL uključen ili ne) i stabilno (ako ga pokušam destabilizirati rukom u SL super se ponaša, kad penje stabilan je, kod letenja velikom brzinom i zaokretanja je stabilan...).

Ima li tko ideju što probati na što sumnjati?

Odg: Pitanje za kk2 poznavatelje

Reply #1
Jedan prijatelj(šinko-nick) s heksom ima isto čudan problem,hexsa se digne i sam odjednom
jedan motor se gasi i pada na jednu stranu. Neznam jel do pločice ili
nešto drugo. Bude posto film.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Pitanje za kk2 poznavatelje

Reply #2
Dakle imam quad sa kk2 na 1.6FW...sve radi super (isto je bilo i na 1.5FW) osim jedne sitnice  :(...kad se na Self Levelingu nagije supšta quad postaje nestabilan (što se brže spušta to je nestabilniji). Pokušao sam se igrati sa gainom ali nema nekog razultata (vide se poboljšanja ali ni približno nije dobro). Napominjem, u svim ostalim režimima leti odlično (bio SL uključen ili ne) i stabilno (ako ga pokušam destabilizirati rukom u SL super se ponaša, kad penje stabilan je, kod letenja velikom brzinom i zaokretanja je stabilan...).

Ima li tko ideju što probati na što sumnjati?

Ubija ga prop wash, kod spustanja elise idu kroz vec uzburkan zrak i gubi stabilnost,
Simon jako pomaze ako vec nemas,
cvrce elise carbon,
nije lose probati ako si u mogucnosti s elisama plus minus " idealno i x3.8 x4.5 x5 x5.5 te drugih proizvodjaca,
elise igraju veliku ulogu,
probati vise baterija tj tezi laksi.


Naravno uvijek mozes sporije se spustati.

Provjeri i teziste sto si vise off center to losije, oduzimas mu gas s kojim to ispravlja.


Odg: Pitanje za kk2 poznavatelje

Reply #3
Ovo sa elisam mi je već palo na apamet...koristim 10x5 APCove koje imaju priličnu čvrstoću tako to mislim da do čvrstoće nije, jednio na što sumnjam da njihov oblik možda nije uzrok...

ESCovi su sa SimonK FWom, težište je dobro...kad letim sa dvije batke, problem je manje izraženo nego sa jednom baterijom.

BTW, znam da su dobra iskustva sa RC Timerovim propovima, no da li netko može dati preporuku u dvojbi između ova dva tipa (pogotovo vis-a-vis oblika):
- http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=799&productname=
ili
- http://www.rctimer.com/index.php?gOo=goods_details.dwt&goodsid=774&productname=



Ubija ga prop wash, kod spustanja elise idu kroz vec uzburkan zrak i gubi stabilnost,
Simon jako pomaze ako vec nemas,
cvrce elise carbon,
nije lose probati ako si u mogucnosti s elisama plus minus " idealno i x3.8 x4.5 x5 x5.5 te drugih proizvodjaca,
elise igraju veliku ulogu,
probati vise baterija tj tezi laksi.


Naravno uvijek mozes sporije se spustati.

Provjeri i teziste sto si vise off center to losije, oduzimas mu gas s kojim to ispravlja.