Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 326013 times) previous topic - next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

 


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #363
Lijep uradak....

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #364
Baš romantično ....Hvala Tommee..... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #365
Odlicna snimka Tommee, evo jedna i od mene,ujedno i cestitka za svu ekipa sa flyfreaka u Novoj Godini, naravno moje nisu ovak smirene, ali daju se pogledati


Happy New Year 2015




Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #369
Ekipa genijalni ste.. Krešo ovo mi je bio tvoj najluđi let.. Sve si savladao.. Samo zatraži od Zrinjevca da malo gušće posadi još drveća.. Ovo prolaziš bez muke :-)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #370
I dalje mučenje s MOBIUSOM na X-UFO. Zamijenio bateriju na MOBIUSU pošto je stalno koristim već 7 mjeseci u autu. Uključio snimanje i krenio letjeti, ali kasnije vidim premda je lampica svjetlila, nema snimljenog videa. Kada MOBIUS uključim na USB ondda snima video. Ipak ostao mi je  snimak s drugog prijemnika na RMRC DVD1000.
Teren dosta nepregledan, tako da sam dvije baterije odletio u krugu od 25m. Ko da je microcopter  ;)



http://www.youtube.com/watch?v=_jHsCjVYo0c&feature=youtu.be
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #371
Covjece kad te vidim suza krene, dobro da nisi u kratkim rukavima,a kod nas šljiva, selim se u Zadar[size=78%] [/size] 8)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #372
A ja planirao  preseliti se u Zagreb zbog društva letača  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #373
Živio Igore , jel' moš' zamislit razgovor ove dvojice starijih prolaznika,kada dođu doma...Odprilike ovako : ''Jeba Te, jednoga slipoga redikula dovelo na igralište u kolicima a drugi ga čuva :o...Odakle im skupo auto ??? !!!  ::) ....Svašta se doselilo u Zadar.... :D :D :D.
 Nego mislim kako bi Kreši ,organizira neku lipu sobicu sa kupatilom (i punom posteljom  ;D) i pogledom na Šepurine  ;D ....pa da Ti ne moraš u Zagreb.. ;)
Veliki pozdrav i dobre želje.
Barba Mes
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes