Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 326052 times) previous topic - next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #825
Franky odličan video kao i uvijek!!!


P.S. nisi primijetio ništa čudnoga u vezi sa bojama na mom videu?  ;)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #826
Primjetio sam  :)
Alaj si ga opravil s bojama, dali si koristio preset za Adobe lumetri?
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #827
Stavio tvoj preset (drugi)....oba su mi preplava, drugi malo manje ali na ovaj video je pasao. Zadnji put sam samo probao na jednom drugom videu i bilo je brutalno plavo zatintano pa sam malo smanjil :) Ne znam jel fora u drukcijoj leci ili podneblju ali na tvoje videe bolje paše (ili sam se navikao tako) :)

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #828
3,8mm je za nijansu toplija, ali za max rezultat moraš se poigrati za svaki snimak, čak i za svaki kadar, sve ovisi kako je snimano, dali je auto WB ili fiksiran, ako je fiksiran lakše je radit u postu, ali zna biti odstupanja od dana do dana, ovisno kakvo je vrijeme, oblaci, magla, itd...
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #829
yep, sve znam jos od fotkanja :)
malo je zajebano kaj komp jedva vrti dve minute clipa u full hdu-u u Premiereu pa mi se i ne da predugo igrat sa bojama, izgubim živce :D


Hvala za presete brutalni su

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #830
Što se tiče preseta bila mi je čast i zadovoljstvo podijeliti ih  :)
Pa da, kompovi moraju biti močni za takvu vrstu obrade, SSD je must have (i to po mogučnosti onaj na PCIex-u), evo recimo nakon što sam vidio i isprobao što se tek može napraviti sa RAW snimkom (s koleginog 5D & Magic lantern) a da se ništa ne raspada poludio sam, ako je ikako moguče volio bi da mi slijedeča kamera u zraku snima RAW  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #831
eee da to bi bilo fino :)


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #833
Aaaa stavio si ovo od jučer manijak!!! BRAVO!!!

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #834
ma samo da ekipa vidi da se moze pelat svakak, pa cak i u mrklom mraku  ;D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #835
Prva liga !!!!


Ich seh den Wald vor lauter Bäumen nicht.
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!


Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #837
Ovo sa dimom je tako dobro da treba uvesti kao obaveznu opremu....
Jazz FPV/DDG (pokojni) , QAV500 clone, SpiderHex clone, RCX H250CF PRO 3K FPV, Zagi, Quanum wisp 110, Lantian LT210. QX90

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #838
heh da... samo kaj traje po uputstvima jednu minutu... a prva testna bombica je trajala cca 15 sec jer smo prebrzo isli sa minijima.. sad smo pametniji pa spoooooooro  ;D

danas sam nabavio jos jedan pyro proizvod pa cemo valjda imati i to u sljedecim videima

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #839
Ma mora bit neka shema za diy black smoke to bi bilo presuper sad kad napada snijeg i jos po danu....
Proucim malo pa ak sklepamo nekaj sami fijuuuuuuu

Sent from LG-G4