Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125070 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: RACE RAT

Reply #347
moram priznati da je ludo kad je ovak nešto u zraku,
zanimljivo da tako lagano klizi zrakom da bez motora ne usporava pa je lija kružio i nije bio siguran kak če iči dole. a nismo ni mi...

Odg: RACE RAT

Reply #348
Denis, sve sta ide gore u svakom slucaju kad-tad ide i dolje, samo je pitanje dali je to dobrovoljno ...  :D
 
Jedva cekam da nastavim rad na Cyclonebirdu i pocnem zavrsavati svoja dva Race Rata.
Kroz desetak dana cu valjda uhvatiti nesto vremena preko praznika, pa ce valjda usljediti neki nastavak.
Ovih dana sam napokon nasao Oracover folije i Bison PU..
 
Sve pohvale Liji sto je po ovakvoj hladnoci uopce imao volje i hrabrosti da ide letjeti.
Mislim da je i Denis vrlo brzo skuzio koliko boli kada se drzi model bez rukavica.   8)
 
 
 

Odg: RACE RAT

Reply #349
nešto sam se i ja namučio s ovim štakorom, pa nisam htio riskirati s rukavicom bacanje, ipak bez obzira na zimu imam bolji osječaj u ruci. više me bolilo kad smo ga jučer čupali iz zemlje, bio je 40cm unutra, i kad je izašao cijeli prestalo bolit :D
znam da dođe dole, ali nešto sumnja u prijemnik pa je bilo teško odvesti model daleko i ciljati k sebi.
 
zbilja sve pohvale (K.K.) na čvrstoči modela, ovo nijedan do sad nije preživio, bar kod nas u selu :)

Odg: RACE RAT

Reply #350
nije jos meni u ruke dosao...mislim da bi bilo svasta

Odg: RACE RAT

Reply #351
znam da dođe dole, ali nešto sumnja u prijemnik pa je bilo teško odvesti model daleko i ciljati k sebi.

 
Ako i malo sumnjate u ispravnost receivera, bacite ga odmah u smece.
Stavite novi ili onaj za koga ste 100% sigurni da je ok.
Sa ovakvim modelom se nista ne isplati riskirati, moze biti vec dovoljno opasan sam po sebi i kad nema problema sa elektronikom.
 
 


Odg: RACE RAT

Reply #353
pa ono, tu je negdje, leti ukrug :D
mislim da 300kmh nije daleko, najviše če bit da ravnije preleti pa se snimi i stavi u scope. pa da svi mogu uspoređivat sa svojom brzinom.
a prijemnik, morao je probat :'( , radio je rangetest i oko 400m lovi, ali ovom je 400m samo 4,5s...

Odg: RACE RAT

Reply #354
Danas sam krenuo s popravkom trupa sve je pošmirglano i pripremljeno za epoxi. :)


Odg: RACE RAT

Reply #356
ovdje imaš pylona sa znatno većim rasponom - 131 cm - tek kao neki orjentir za odokativnu metodu mjerenja brzine ..
 
Imam lagani osječaj da ovaj moj ide brže naravno prosuđujem po snimci i zvuku.
Ja sam imao samo jednom puni gas i to na niti sekundu tako da nije mogao navuč krajnu brzinu.

lp lija


Odg: RACE RAT

Reply #358
ide.... jakooooooo brzo sigurno blizu 300 ako ne i preko