Skip to main content

Topic: MOj prvi ZaGi (Read 6649 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MOj prvi ZaGi

I moj prvi zagi je gotov. Dns oko pol 4-4 sam počel radit i sa žurbom sam radio da ga poletim danas al sam još oko pol 8-8 moral staviti elevone a onda je več skoro pa mrak bil  :'(
sve u svemu zadovoljan sam  :)
RTF model ima oko 440 grama i setup koji sma našao doma jer nisam očekival radit zagi sad al kolega pongra mi je poklonio krila izrezana (hvala Pongra još jednom) pa šteta da mi stoji:D

motor : fc 28-12 1534kV
baterija naravno 2200mah 3s 30c
servači : nekši smešni turnigy 9 gramski xD
elisa isto kaj sam imal doma 7x4

ovo mi je setup sam za test, da mogu letit bar s tim zagi pa kad mi dođe nešto jače da se leti kak bog zapoveda:)

imam sam par slikica gotovog modela jer nemam naviku slikat izradu i kad god nekaj radim uvjek zaboram slikati paaaa. :P

LP Martin

:arrow_down:

MOj prvi ZaGi

Reply #1
Uuu pa finjak izgleda! Kak si složil poklopac za bateriju i struju? Mislim sistem zatvaranja... To mi je nekako bolna tocka...

Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #2
udubine za regler prijamnik i bbatku zrezao tj skurio (xd) sa lemilicom i za žice sam skurio lukove kojih 1,5cm udubljeno..poklopac za bateriju od balze zaljepljen na jednoj strani salotepom na drugi sa čićkom da nemoram stalno ljepiti, ali napravit ću ljepši da izbjegnem još malo otpor zraga na tome  :)
:arrow_down:

Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #3
a hladenje reglera?  ???

jako lijepo si ga slozio no hladenje bi dobro doslo  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

 

Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #4
zasad se ne grije regler tak jer nije tolko jak motor:)
a ovak lako nekaj skleplem  :)
:arrow_down:

Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #5
danas je bio maiden i u prvo letu, tj drugom mi je u zraku ispala baterija van  :D :D :D
niš se nije desilo:P a u trećem kad sam išo u brisanacsam izgubil komande, valjda plastike za poveznice servača i elerona strgale.. niš mu nije xD
evo kratki video prvog leta  ZAGI flying wing - Čakovec

LP Martin
:arrow_down:


Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #7
Dag, super izgleda Zaguar :)
Ma kaj žao, samo gas, nije plaćen da stoji doma :)
MAK Zapad

MOj prvi ZaGi

Reply #8
Ma ne bedira mene cijeli Zagi, samo ta jadna gola Goproica na kljunu... Kad spojim sliku nje tako izlozene u glavi sa razbijenim kljunovima mojih prošlih zagija, muka mi je... Hahaha ali nije bilo druge, mora biti tako!!!
Još kad se sjetim da sam ovaj vikend na sjevernom Velebitu, sumnjam da ću se suzdržat da to ne snimim iz zraka...
Ako u subotu zovem, ćete mi doć pomoć tražit?! Hahaha

MOj prvi ZaGi

Reply #9
Kad ovog lika stignem, samo sa snimkom sa Jadrana, onda sam zadovoljan...



Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #12
Svaka čast !!
Zagi je prva liga , a snimka je do jaja !! :P


MOj prvi ZaGi

Reply #13
Hvala šišmiš! Jebe se tebi, nama trebaju krila od stiropora a ti si se rodio sa njima!

Odg: MOj prvi ZaGi

Reply #14
Hvala šišmiš! Jebe se tebi, nama trebaju krila od stiropora a ti si se rodio sa njima!

Pernati prijatelju, rodio sam se ja i s još nečime zbog čega mi se jebe..... heheheh .....   :D :D :D
Nego, mora se priznat ... imaš muda kameru od 2.500 HRK-a vozit na komadu stiropora, no ne zaboravi staru
narodnu da vrč ide na vodu dok se ne razbije...

 ;)