Skip to main content

Topic: Pylon  (Read 1854 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Pylon

Evo i ja sam se poceo igrati s nečim preko zime a riječ je o pylonu,cijeli projekt je započeo tako sto sam htjeo probati koliko tanak profil krila mogu dobiti s armin krilom s tim da u sebi ima ojačanje od 4mm karbonsku šipkicu,i tako je bilo gotovo krilo od 80*19cm,e sad je doslo pitanje sto s tim krilom,kako sam imao motor 2286-6 2200kv,2-9gramska serva i jedan 5-gramski odluka je pala da probam s pylon jer volim brze letjelice!!trup je isto napravljen iz "glave"
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Pylon

Reply #1
Ukupna tezina s setupom je kao sto vidite 491g,baterija je 3s 1600mah,na prvom testnom letu - krivo izracunat cg i krivi kut motora(crash)otisao gore i lijevo i dok sam se snasao bio je u zemlji hahaha nista strasno!!materijala ima,nazad u radionicu i sanirati štetu(napraviti komplet novi trup),na drugom letu sve pogođeno u sridu(Sinj) model je poletio kao ispaljen iz topa toliko brzo da me je prepao,smanjim gas na 20% i jos uvijek je brz nakon 2min leta ugasim motor i ugodno iznenađenje model jedri nekih 50metara do slijetanja!!videa i jos sličica uskoro
obožavam sebe osobito kad sam grozan