Skip to main content

Topic: SD team testiranja (Read 339829 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #30
Kolega, ide to tebe  ;) Ajmo sada i FPV video oko kuće i polja kod tebe, da ne  zaboravim teren kada budem ponovo dolazio u posjetu  :)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: quad iz Slavonije

Reply #31
Super si to slozio, stvarno mjesta u njemu ima koliko hoces. Kako bodul kaze namontiraj fpv i kad bus dolazio u ZG ponesi i cvike da malo probamo to tvoje čudo  8)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #32
Evo i moj prilog odlicnom quadu iz Slavonije

http://www.youtube.com/watch?v=82ISKYfbnEk

ja nisam jos letio tako miran rotor,
bilo je zadovoljstvo stelovati parametre.

Jedna od osobina KK2 je da se moze stelovati za korisnika, tj birati kako reagira, pa nije leti ovako onako nego bas onako kako se zeli.
A u kombinaciji s er9x (9XR) opcija stelovanja i vise nego treba - throttle curve, th activated timer...

Odg: quad iz Slavonije

Reply #33
http://www.youtube.com/watch?v=_nYDRDzq0dw

Jučer postavio rctimerov gimbal na quada pa probao snimati onak čisto za probu.
Krakovi i propovi ne ulaze u kadar bez obzira na manevre pilota.
Hero 3 podešena na medium,1080,50fps.
Nosač kamere još nije učvršćen gumenim bumperima pa ima malo vibri kod nagloga spuštanja.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #34
Ma covjece ovo radi super, snimka je odlicna, sve pohvale ekipi iz Slavonije  ;D

E sad vidis na KK2 radi super , ali za snimanje ces ipak trebat Nazu, jer kod KK2 uvijek se moras borit sa visinom, stalno malo propada, to je normalno, pa nemozes se previse fokusirati na kadar koji snimas, mislim to pricam ako snimas sporije scene , zato vadi Nazu iz ladice , zahrdat ce  :D

Odg: quad iz Slavonije

Reply #35
Ide Ide naza iz ladice ali na prototip 2, jer imam neke sitne korekcije u planu za quad frame.

Moram prije toga postaviti video link, malu bljeskalicu na repni dio jer nisam zadovoljan ledicama, učvrstiti i doraditi nosač za gimbal i elektroniku, kukice za balansiranje cijeloga quada kada koristim različite tipove batki i sl.

Naza slijedeći tjedan.... :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #36
E sad vidis na KK2 radi super , ali za snimanje ces ipak trebat Nazu, jer kod KK2 uvijek se moras borit sa visinom, stalno malo propada, to je normalno, pa nemozes se previse fokusirati na kadar koji snimas, mislim to pricam ako snimas sporije scene , zato vadi Nazu iz ladice , zahrdat ce  :D

Da se jos poboljsati s ravnijom krivuljom gasa oko hoovera,
moze se napraviti na potenciometar fina korekcija gasa da se nadje bolji hoover,
pod vecim teretom isto je malo mirniji,
height dampening je vec nastiman,
ali da NAZA s barometrom i GPS stoji kao ukopana.

Ne znamo ustimati nazu ( nismo jos ni probali) pa koristimo KK2 za test quada,
sada kada znamo kako leti ostali FC ce se usporedjivati s KK2 kao referencom.

Odg: quad iz Slavonije

Reply #37
Prouči malo nazu stižem slijedeći tjedan s dva quada :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #38
Moze samo navrati, evo ovih dana slazem kolegi fpv quada sa nazom lite, sve imam samo jos stanica fali, ali kombinacija slicna tvojoj

Odg: quad iz Slavonije

Reply #39
Aj javite mi kada će biti meeting u ZG. Navratatit ću  da malo letimo a i da s nečim ovlažimo grlo  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(


Odg: quad iz Slavonije

Reply #41
Kolega znam da ce ti biti tesko cuti, ali quad ti radi bolje snimke od hexe,  , hehe,  ;D I sad zamisli jos kad vozis na fpv I snimas , fantazija, ima da plasiras Slavoniju na Discovery Channel. E I ja se nadam da cu sljedeci tjedan ako nabavim predajnik odvoziti par fpv sa ddg quadom

Odg: quad iz Slavonije

Reply #42
http://www.youtube.com/watch?v=0Fa-1b6GQ0U

Evo još par kratkih kadrova čisto zeza.

Što se tiče hexe i quada kada usporedim snimke - u pravu si... da moram promijeniti neke detalje mehaničke prirode na hexi pa će biti bolje.
 Imam  novu igačku pa će malo sačekati. :)

Odg: quad iz Slavonije

Reply #43
Živio 4tm,ovo sa quadovom sjenom,na zidu, Ti je dobra fora... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: quad iz Slavonije

Reply #44
Nemam trakasti nosač od hero3 za glavu pa je i stari susjedov zid poslužio :) :)



Evo još par slika oko hp2814-810kv motora.
Nije da se moraju skratiti vijci kojima se učvršćuje prop adapter na  motor ali nije zgorega.