Skip to main content

Topic: DJI Phantom 2 Vision (Read 5095 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #15
Pozdrav svim forumasimo. Videh ovaj topic pa da i ja dam svoj doprinos. Kao sto zrakomlat kaze stvarno je jednostavan za upravljanje, ja sam totalno neiskusan sa ovim stvarcicama i   ali mi nije bio problem da letim sa Phantomom. Ja sam svoj kupio u Becu u trgovini 1019 eura ali bez ekstra baterije tako da je zrakomlat napravio dobar dil jer baterija je stvarno preskupa. Uradio sam range extender mod ali nisam odusevljen rezultatima jer dobio sam mozda extra 50 metara ali je video link daleko stabilniji. Koristion sam jednu 8dbi omni i 7dbi directional antenu. Domet je oko 300 metara a oko 450m ako se leti na stranu jer su na stranama postavljene antene na kameri. Ja takodje gledam da instaliran Skew planer antenu za Phantom i Micro LHCP za extender ( http://horizonfpvantennas.mybigcommerce.com/phantom-2-vision-for-the-video-link-kit-5/) , sto bi trebalo bi domet bar duplirati. Sto se tice kontrolnog sigbnala prebacio sam sa CE moda (300m) na FCC mode (500m) i nisam jos nikad izgubio signal. Eto toliko, evo par slika wifi extender moda i jedan video. Napomena za video, samo sam leteo nisam se ni trudio da imam stabilan video tako da nije lose ni ispalo samo sa Youtube stabilizacijom.




DJI00002

Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #16
Pozdrav caffetin!
Meni Phantom cesto izgubi Video link na cca 100-150m udaljenosti s tim da mu se telemetrija i dalje prikazuje na akranu.
To se desava kad letim gdje ima puno dalekovoda jer mu smeta.
Na preorderu vec imam od "Horizonfpvantennas" http://horizonfpvantennas.mybigcommerce.com/phantom-2-vision-super-plus-kit/
Razgovarao sam s likom sta ih izradjuje te bi ovo trebalo dobro pojacati signal, kaze da vise nece bit upitan signal vec baterija  :P




Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #17
Kad se izgubi video a i dalje prikazuje telemetriju mislim da je to dosta i do DJI Vision app jer mi se desilo da nemam video a quad priblizim na 10 metara od mene i moram da restartujem app. Mislim da ce sledeci app update resiti to. Ja cu da sacekam sa novim antenama dok cujem kako si ti prosao sa upgrade :) pre nego sto ispucam 100 eura jer ja necu uzimati extrem kit.


Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #19
Super video zrakomlat, volio bih da imam tako sto blizu mene za snimati  :). U Becu danas jak vjetar, nema sanse za let pa sam to iskoristio da ulepsam malo moj phantom. Izgleda super cool  ;D

00004

Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #20
Evo malo slika s P2V kamerom, znaci 14mpx!























Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #22
Bio sam vrijedan danas ;)
Stigla posiljka pa sam odradio sve kako treba.

Na stanici antene privremeno postavljene, nisu ucvrscene jos.

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #23
Zaboravih, duebas navratija predvecer pa mi je bija moralna podrska :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

Odg: DJI Phantom 2 Vision

Reply #24
he he samo daj leti snimaj i uzivaj  :D
svaka čast :)