Skip to main content

Topic: SuperLight Edge 540EP 3D Kit  (Read 5002 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Molim mišljenje o
SuperLight Edge 540EP 3D Kit s Hobby Kinga.

Izgleda mi super. E sad....

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #1
ovo ima ne da leti nego bi bilo ko raketa aa izgled je  :P :P 8)

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #2
Nedime, rekao si da nisi letio avione,
ne to nikako nije raketa, a niti je to Moriaty pitao. već za kvalitetu izrade i mogućnosti u zraku
bolje se drži helića, rekao si da te ovo i ne zanima  ;)


2 Moriaty: evo ti filmić ako već nisi iskopao na netu, vidi se kako se pitomo ponaša iako ga lete pomalo živčano  ;D

Flite Test - Edge 540 - REVIEW

link na RCGroups: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1337977&highlight=superlight+edge+540ep

model je stvarno ok za te novce, rulja navalila.... zato i je na backorderu, i to -50 dana, ne -30 kak inače pišu  ;D

ja sam već probao naručiti ali neće  :( poslao mail pred par dana i čekam odgovor kada se bude moglo  ;D


po ovoj slici, čini se da krila idu dole i to u dva komada, dobra vijest  :)



Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #3
rekao sam da super izgleda i da bi sigurno fino isao fino se ponasao,ali nikad ne bi ja uzeo.
jbt sta si navalio na mene wtf

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #4
yup, ima i slika na HobbyKingu  :)




Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #5
Vidio sam filmić prvo prije nego sam ga vidio na HK.
Baš zato mi se i sviđa.
Izgleda predobro. Što se tiče ojačanja, naravno da bi ga kako se kaže prije raskopao pa ponovno sastavio.

Imam jedno loše iskustvo s EDGE 540 EP G2 ARF 36inch s HK. Naime sada su ga kao ispravili, landing gear je bio premekan a učvršćen na tijelo presmiješno.
U to vrijeme to nisam znao, isto tako i je sam avion bez expo totalno živćan. 2 leta super, i stavio sam težu bateriju i treći let je bio super, a slijetanje je bilo predobro;)
U jednom trenutku bubnuo je ko cigla na beton, nabio landing gear u fuse, i prepolovio ga:) Da se nije toliko raspao u djelove možda bi ga i prije popravljao, no ovako stoji  jednoj kutiji i čeka....

Ovaj mi djeluje puuuno bolje, veći je kažu lakši, pa bi trebao biti upravljiviji ako se ne varam, i kažu da ima bolji landing gear.

Malo epoxija, CF-a i moglo bi se srediti ako je problem čvrstoća.

hvala na linkovima.

Čekam još komentara.

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #6
Moriaty, jel ti to Cap 232 zapeo za oko ili se varam?  :D  :D

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #7
CAP 232 je zapeo za oko i novčanik. Uzeo bi Extru ali su ih pokupovali.
Brijem da je ovo baš što tražim. Budem ga zglancao, sredio i stavio neki opaki setup. Imam jedan Axi 2808/16 koji će ići na to, plus Thunderpower 1300mah 30C i 4 digitalna serva. Budem stavio bolji landing gear, i to bi bilo to.
Nadam se najboljem.

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #8
Stajni trap mi puno ozbiljnije izgleda na CAP-u nego na Extri, a ostala je još jedna plavo/žuta Extra (ali ni jedan od njih nema zadnji kotač, hehe, uzmi odma par komada) Uglavnom, ako uzmeš, obavezno zakači par slikica kad stigne  ;)

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #9
Extra ima obićnu žicu, što je koma, to je valjda za beton , ali prije jače slijetanje i lom. Ovaj na capu ima brijem aluminijske koji su isto koma. Kako znam da su koma, pa aluminij, i isti takvi su došli na isto CAP 232BP od Eflite, i par sletanja na travi više nisu ravna. Da se ojačati bez problema, ali najbolje zamjeniti. uzeo sam par onih heavy duty plastičnih na HKu i mislim da avion do kile bez problema nose. No u tome još nemam iskustva tak da sada čekam CAP.
kada dođe poslikam naravno.

 

Odg: SuperLight Edge 540EP 3D Kit

Reply #10
ja od krša prvog edga ??? se tresem da ne skršim nekog novog kojeg uzmem, s ovim imam neki ok filing.
A i budem opreznije ovaj put. Iskreno, ovaj 540 edge superlight mi izgleda predobro. jednog dana.... :-\
no do onda cap 232 bude prvi full fuse avion, onaj od Eflite cap232 koje imam ima simetrično krilo ali profil fuse. Ali je isto balsa i preživio je pad, popravio sam ga i dalje leti. Tak da nadam se da bude i ovaj, a bože moj, kada se skrši ide na popravak, Ali ipak se nadam da neće biti nekog većeg loma:) Bed tema:)
Ajmo vedrije, letiti će super:)